Yeşim Taşı | Fairytale

Tepki
5
Mükemmel diyorum, başkada birşey demiyorum :)

kareografi

Üye
Tepki
0
Merhaba Logonuzun fikir olarak tasarım ve uygulamasını bende beğendim. Fakat nacizane bi eleştirim olacak müsadenizle. Logonuzu bu yarışmaya katılan kişiler dışında (firmayı ve yarışma konusunu bilmeyenler) herkes ilk bakışta bi masaj salonu işletmesi hissine kapılıyor. Ki bende öyle düşünüyorum. Her nekadar tasarım + uygulama güzel olsada bence amaca uygunluk faktörünüde düşündürüyor fikrimce..Bu benim kendimce bi fikir tabiki.Başarılar dilerim.

Fairytale

Üye
Tepki
3
Fikrinize saygı duyuyorum.Ama ben görüşünüze katılmıyorum.Siz konuyu bilen biri olarak yorum yaptınız.Ben konuyu bilmeyen bir çok kişiye çalışmamı gösterdiğimde,masaj salonu benzetmesi yapmadılar.Amacına uygun olduğunu o şekilde anlamış oldum ve o tecrübe ile katıldım, çalışmamı sergiledim.
Sizede başarılar.

Tepki
0
esi bir turizm ci gözüyle baktığımda, bir spa oteli kimliği için çok uygun bir logo. elinize sağık izden hanım.otel saibi için de şimdiden hayırlı olsun diyorum

sulolus

Üye
Tepki
0
Yarışmaya katılayım diye düşünüyordum ama, çalışmaları hele bu çalışmayı gördükten sonra vazgectım.... Muazzam.Ellerinize sağlık.

Yukarı Alt