Yeşim Taşı - SeRcCaN - (1)

serccan

Üye
Tepki
0
Herkese Başarılar arkadaşlar

Tepki
0
çok şık bir logo tebrikler.. ancak daha çok lüks araba markası çağrıştırdı bende :)

hani sarının tonları da çok hoş ama turkuaz ya da mavi seçseymişsin termal otel hissini biraz olsun yakalayabilirmişsin.. bence renk alternatifleri sunmalısın.. nacizane önerilerim tabiki..

başarılar..

serccan

Üye
Tepki
0
çok teşekkür ederim yorumun için ama sözlerinden benim amacıma ulaştığımı anlıyorum az cok herkezin bi tarza yoğunlaşacağını tahmin edebiliyodum.. benim amacım Farkedilmekti mesela termal hotellerin hepsini gösteren bir sitede insanların farkındalığını doğa veya termal temelli bir logo ile çekebileceğimi düşünmüyorum(Çünkü aşağı yukarı bütün logolar aynı temel üzerine kurulu) logo ile kalite hissini verip dikkat çelmek istedim açıkçası ve birde ben antalyadayım doğrusunu söylemek gerekirse çalıstığım yerden cıktı soru:) antalyadada diğer otellerden farklı olduğunuzu belli etmeden başarıya ulaşmanız çok zor. Özetle Diğer termal hoteller ile farklı olsun istedim diğer otellere tepeden bakmak olarakda özetleyebiliriz. Renkleri o nedenle bu şekilde seçtim

bu arada son çalısmanı beğendim başarılar dilerim

Tepki
0
farklı bir bakış açısı elbette ama burada hedef kitle biraz fazla geri planda kalmış gibi geldi..

neyse teşekkür ederim sana da başarılar..

serccan

Üye
Tepki
0
Katılmıyorum hedef kitlenin geri planda kaldığına Konaklama hizmeti arayan bi kitlenin ilk önce kaliteyi göz önünde tutacağını düşünüyorum...

Yukarı Alt