Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Yurtdisinda yasarken Adobe Turkiye'den Photoshop satin almak

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında Samet Mütevellioğlu tarafından paylaşıldı.

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba arkadaslar. Benim basit ama internette Turkce/Ingilizce aramama ragmen cevap bulamadigim bir sorum var. Amerikada yasiyorum ve Photoshop'u yillik satin almak istiyorum. Turkiyede yillik 351 TL, hemen hemen 60 dolar iken Amerikada bundan cok daha pahaliya geliyor. Adobe Turkiye'nin sitesinden programi satin alsam Amerika'da kullanabilir miyim, bilginiz var mi? IP uzerinden cografi bir dogrulama yapiliyor mudur? Tecrubesi olan arkadaslardan yanit bekliyorum. Sevgiler

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.