_sinestezi_ tarafından yazılan mesajlar

1. _sinestezi_

Saç Dekupe Yardım

Yardımlar için teşekkür ederim arkadaşlar
  2. _sinestezi_

Bu ders Kaçmaz!PS De Fotoğraflarda Harika Efektler Yaratalım 5 Bölüm 80 MB

Hocam bide britney'in saçları nasıl dekupe ettiğinizi anlatırasaız süper olur. Kısaca seç dekupe dersi yapsanız dadından yenmez. :D İyi çalışmalar....
  3. _sinestezi_

Şu Adamı Dekupe Edicek Babayiğit Aranıyor..

Bu adam grafiksel açıdan zaten kötü pen tool ile rahatlıkla yapardınız...
  4. _sinestezi_

Saç Dekupe Yardım

Arkadaşlar forumda araştırdım hatta googleda da araştırdım fakat saç dekupe hakkında doyurucu çalışmalar göremedim. Bildiğimiz gibi dekupe işleminde en zor ve sinir bozucu olanı dik dik saçlar veya uzun saçlar. Bunları pratik bir biçimde dekupe etmenin yolları neler? Deneyimli arkadaşlardan...
  5. _sinestezi_

Afiş Çalışmam düşünceler lütfen

Font reklerine ve resimin renk ayarlarıyla birazdaha uğraşırsan güzel bir çalışma olabilir kolay gelsin...
  6. _sinestezi_

Görsel Photoshop İp Uçları

O exe dosyası flashlar için yazılmış bir görsel flash olabilir. Resimden anladığım kadarıylada öyle. Çift tıklarsanız kurulum sormadan açılacakdır...
  7. _sinestezi_

Assassin's Creed Afiş Çalışmam

Hocam şevkinizi kırmak istemem ama ben beğenmedim verilen brush efekti alakasız ve etkisiz olmuş.
  8. _sinestezi_

Yeşim Taşı - Kübra Kara (2)

Güzel çalışma tebrik ederim. Fakat www.yesimtasi.com yazan bölüm çok göze batıyor birazdaha arkaplanda olsa sanki daha iyi olur gibi...
  9. _sinestezi_

Bugün sabah bitirdiğim amatör bir çalışma daha :)

@s_dnz Bende amatörüm yav abartmayın. Daha ders verecek aşamaya gelmek için milyonlarca fırın ekmek yemem gerek. :D
  10. _sinestezi_

_sinestezi_

Photoshop'u öğrendiğim bu günlerde bir kaç çalışmam ile portfolyo hazırladım umarım beğenirsiniz...
  11. _sinestezi_

Amatör grafik çalışmalarım

Yorumunuz için teşekkür ederim. Öğrenme yolunda sizede kendimede başarılar diliyorum. :)
  12. _sinestezi_

@svmrc Bir çilek resmini dekupe ettim ve renklerini düzeltttim gerisi brushlara kalmış iş. :D
  13. _sinestezi_

@ipekce photoshop. Yorumlar için sağolun arkadaşlar...
Yukarı Alt