abrkndr tarafından yazılan mesajlar

1. abrkndr

Boludan sonra ikinci bir süpriz daha :)

ve huzurlarınızda çorum belediyesi... Çorum ve çevresi hitit uygarlığıyla meşhurdur. Belediye logo seçiminde hitit güneşini benimsemiş. gayet güzel ve hoş. ancak hitit güneşinin üstüne her şehirde bulunan saat kulelerinden birini eklemek neden??? Bu devlet yöneticilerini gerçekten...
  2. abrkndr

Bolu'daki logo çılgınlığı :)

Bolu Valiliği bir karar almış ve işte sonuç :)) Bu devlet işleri bizi aşar :) :bann:
  3. abrkndr

inşaat firması billboard çalışması

merhaba... nasıl bir fikir istiyorsun.. öncelikle yaptıklarından ve aklından geçenleri paylaşırsan sanırım bişeyler yapabilirz. ayrıca inşaat firması o ilçede ne düşünüyor planı ne? daha detay verirsen yardım edebiiriz
  4. abrkndr

Ünv Logo YARDIM !

üniversite logosu yapmaya çalışıyorsun... bence ilk olarak ne istediğini bilmelisin. Üniversitenin kurulduğu şehir başta olmak üzere üniversitenin üstlendiği misyon, üniversitenin adı v.b. şeyler büyük önem taşır. Ayrıca kerim öksüz doğru söylemiş logoda resim kullanamazsın... NE İSTEDİĞİNİ...
  5. Fotoğraf

Fotoğraf

protet mühendislik logo tasarımım
  6. abrkndr

protet logo tasarımı

protet mühendislik için tasarladığım logo
  7. Fotoğraf

Fotoğraf

Manzara fotoğraflarım.. 2011 / Uçansu Şelalesi ANTALYA
  8. Fotoğraf

Fotoğraf

Manzara fotoğraf çekimim.. 2011 / Antalya
  9. Fotoğraf

Fotoğraf

Sony Cyber-shot DSC-W110 fotoğraf makinem ile gece çekimim.. Tekneden Marmaris Kalesi
  10. Fotoğraf

Fotoğraf

basit bir photoshop çalışması
  11. Fotoğraf

Fotoğraf

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi - 2007 yılı Tanıtım Kataloğu
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

Milli Piyango Bileti... 29 Eylül 2004 tarihli çekilişi için hazırladığım ve Türkiye genelinde satışa sunulan "Uyuyan Güzel Burdur" adlı bilet tasarımı
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

Protet mühendislik firması için yaptığım bir kaç çalışma
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

burak önder amblemi
  15. Fotoğraf

Fotoğraf

brkfashion logo
Yukarı Alt