ahm77 tarafından yazılan mesajlar

1. ahm77

Atkı Tasarımı Yaptırmak İsteyenler / www.atkitasarimi.com

Taraftar gruplarına ve kulüplere yaptığım atkı tasarımlarının olduğu geniş portfolyomu www.atkitasarimi.com sitesinden bakabilirsiniz. Uygun fiyatlara kaliteli ve şık atkı tasarımları için benimle irtibata geçin... Msn: ahmet@gfb77.com Tel: 537 401 06 42
  2. ahm77

Çalışmayı indesign uzantılı kaydetmek - YARDIM

Merhaba arkadaşlar. Mesela photoshopta .psd corelde .cdr uzantılı dosyaları kaydetip sonrasında o dosyayı açtığımızda çalışmaya kaldığımız yerden devam edebiliyoruz ama indesignde export edemiyorum bir türlü bu nasıl olacak anlamadım. Pdf(print), pdf(interactive) ,idml ,indd ,indt olarak...
  3. ahm77

Broşür Tasarımı | Gaye Süs Bitkileri

iç sayfadaki arka paln resminin "opacity" değerini 35 - 40 yaptmıştım ama müşretim çiçeklerin orjinal halleri nasılsa öyle durması bizim açımızdan ve onların müşterilerinin açısından daha verimliymiş , çiçeklerin orjinal renk tonlarıyla yer almasını istediler özellikle.
  4. ahm77

RGB olarak düzenlendi , kusura bakmayın atlamışım :) Dediğim gibi müşretim onun müşterilerinin neyden hoşlandığını çok iyi bildiği için illaki böyle bir tasarım istedi :)
  5. ahm77

Gaye Süs Bitkileri için fuarda kullanılmak üzere yaptığım broşür tasarımı yorumlarınızı bekliyorum Not:Benim ilk yaptığım çalışma tam olarak bu değildi , müşterinin talebi doğrultusunda (fuara gelen müşterilerin ne istediklerini bildiklerinden bu tarz bir şey istediler) böyle birşey çıktı ortaya
  6. ahm77

Bursa Medya Park Creative İçin Tasarımcı arıyoruz

CV gönderdim .
  7. ahm77

logo tasarimina ihtiyacim var

şu logoya ihtiyacım var şuna ihtiyacım var diye konu açan arkadaşlardan biri konunun altına herhangi birşey yazsın ya , bu kadarmı ilgisizlik olur arkadaş , hiç kimse kimseye geri dönüş yapmıyor
  8. ahm77

logo tasarimina ihtiyacim var

ahmet@gfb77.com (msn adresi) uygun ve gününde logonu teslim ederim
  9. ahm77

Flash web sıte tasarım (çorap firması için)

ahmet@gfb77.com eklerseniz bütçenizi aşmadan siteniz olabilir ...
  10. ahm77

Yalova ve civarı yerlerde grafiker olarak iş arıyorum

ulaşmak isteyenler ; ahmet@gfb77.com adresini EKLEYEBİLİRLER
  11. ahm77

ilan günceldir logo ,afiş ,kartvizit ,banner,tabela,atkı tasarımı gibi grafik işleriniz freelance olarak uygun bir fiyata yapılır ....
  12. ahm77

Mönü Çalışması Yapacak Grafiker Aranıyor

Gerçekten ihtiyacı olsa illaki geri dönüş yapılırdı yada en azından konuyu açan bi açıklama geitirirdi bu 5 günlük zaman zarfı içerisinden ama işte ...
  13. ahm77

Logo tasarımı isteği

evet bi geri dönüş söz konusu olmadı banada
  14. ahm77

Photoshop ve corel draw programlarını biliyorum geri corel draw'a photoshop'a hakim olduğum kadar değilim ama beceriyorum.Önceleri fotoğrafçılarda ve reklam ajanslarında çalıştım , çabuk öğrenirim böylece eksiklerimide tamamlamış olurum ister freelance olarak ister devamlı olarak çalışabilirm ...
  15. ahm77

Garantiweb.com Logo Tasarım Yarışması

bitiş tarihi burda 12 haziran ama sitede 27 mayıs hangisine inanacağız ?
Yukarı Alt