aliatalay1 tarafından yazılan mesajlar

1. aliatalay1

Bu Resimler PhotoShoplamı Yapılmıştır ?

@Emre Şerim Peki ben bu dediğiniz çapraz şekli oluşturdumda ben bunu nasıl çoğaltıcam resim üzerinde
  2. aliatalay1

@ohaok çokgen kement aracını denedim ancak diğerinde ki gibi olmadı yani kesmiyor resmi
  3. aliatalay1

@ohaok Resim nasıl olmuş :) buraya kadar hepsini öğrendim bide ilk mesajımda verdiğim resimde ki gibi bu çizgileri çapraz şekilde nasıl kesebiliriz
  4. aliatalay1

@ohaok bu aralarda ki çizgileri vermek için kontur verdim ancak aşağıda ki gibi oluyor yani her katmanda ki çizgi aynı olmuyor bunu nasıl çözebiliriz acaba
  5. aliatalay1

@ohaok Dediğini anladım kardeşim peki bişeyi daha anlamadım mesela ilk katmanı kestim diyelim en soldan sonra keseceğim 2. katmanı nasıl 1. kestiğimin tam bittiği yerden seçebilirim :)
  6. aliatalay1

@Murat Güler PS 6 Kullanıyorum kardeşim ama corel ide denemek istiyorum
  7. aliatalay1

@ohaok kardeşim dediğin gibi bir tane katman oluşturdum ve bu şekilde oldu ben bunları birden çok ve eşit şekilde katman nasıl oluşturabilirim acaba
  8. aliatalay1

@Erkan Nehir Eklentiyi buldum. http://sa-cool.deviantart.com/art/sa-cool-actions-2-06-97804939?q=boost%3Apopular+in%3Aresources%2Fapplications%2Fpsactions&qo=0 burda ki eklenti tam aradığım. İndirdim photoshop ta resimde denedim bir sürü katman oluştu farklı renk tonlarında ancak bu...
  9. aliatalay1

@Hasan DİLSİZ Peki teşekkür ederim bende Photoshop CS6 kurulu bu şekilde resimler hazırlayabilmek için ekstra bir eklenti falanmı kurmamız gerekiyor ?
  10. aliatalay1

Yukarıda ki iki resim photoshoplamı yoksa başka programlamı yapılmıştır? Bende böyle resimler yapmak istiyorum bilen biri varmı lütfen söylesin
Yukarı Alt