altamore tarafından yazılan mesajlar

1. A

Ae Konusunda Yardım. (Düzenleme)

indirdiğin template'leri hazırlarken kullanılan plug-in'ler veya font'lar senin bilgisayarında olmadığı zaman, "biz şunları bulamadık" anlamında bi mesaj verir genellikle, tahminimce sende veren hatada bu hata. Kullanılan font ve pluginleri bulursan hata vereceğini sanmıyorum
  2. A

Photoshop CC Dersi - Portre Fotoğrafa Efekt Vermek

yeniledim linki, 1. mesajı editleyemedim nedense edit kısmını bulamadım başlıkta
  3. A

Photoshop CC Dersi - Portre Fotoğrafa Efekt Vermek

Portre çekim çalışan arkadaşların işine yarayacağını düşündüğüm bir efekt tekniği. Fotoğraflara derinlik katarak daha güçlü bir portre ortaya çıkartıyor bu uygulama. Gayet basit bir uygulama, 2 dakika bile sürmüyor neredeyse. Videoda ses biraz yüksek çıkmış, başka farkedemediğim hatalarım...
  4. A

Photoshop - Havlu Üzerine Yazı ve Resim Eklemek

Bu Photoshop dersinde, havlu gibi eğimli ve katlanılabilir bir madde üstüne yazı ve resim ekliyoruz. Havluya işlenmiş bir desen gibi görünmesi için bi kaç kısa teknik var, onları da elimizden geldiğince anlatarak göstermeye çalışıyorum. İllaki hatalarım olacaktır onları da maruz görürsünüz...
  5. A

Photoshop CC - Normal Bir Fotoğrafı HDR Yapmak

Merhaba arkadaşlar, öncelikle ilk videom inşallah zaman bulursam kısa kısa bu şekilde videolar yapmayı düşünüyorum. Normal bir fotoğrafı HDR fotoğraf efekti şekline ya da HDR'ye yakın bir şekle getirmeyi göstericem en kısa yoldan. HDR'ye yakın olması fotoğrafınızdaki ışıklara, gölgelere...
  6. A

öldüm gülmekten :D

@müge, şunları da bi yazsana Türkçe - Ingilizce kısmına :D Ferhat Göçer Demir Demirkan Edip Akbayram Hande Yener
  7. A

türklere özgü davranışlar :D

* tık tık tık - kim o? * beeeen. - (bu kısımda sesten kimlik analizi yapılır ve kapı açılır)
Yukarı Alt