arizaeren tarafından yazılan mesajlar

1. A

logo tasarımlarım - 1. parti

@Mehmet ÖZDEMİR evet her zaman yılmadan yapmammız gereken şey sanırım...
  2. A

logo tasarımlarım - 1. parti

hepsi güzel ve seyirtepe2ye hasta oldum umarım bende bir gün sizin kadar iyi işler çıkarabilirim..
  3. A

logo tasarımlarım - 2. parti

nekadar tecrübelisiniz ve kariyeriniz nedir bilmiyoruma ama kesinlikle hepsi çok iyi, çok profosyonel! tebrik ediyorum...
  4. A

Faber Castell

arkadakifaber castel yazısı olmayıp beyaz olsa bence çok iyi olur
  5. A

konser afişi (kıraç)

bence gayet iyi sadece kıraç kelimesinin fontu tarzında ama daha net bi font olsaydı daha iyi olurdu onun dışında bence güzel
  6. A

Kendi Gösterimin Sihirli Afişi

bence iyi birtek "bir" ve "nasıl" kelimeleri yanlış dizilmiş gibi gözüküyor. çünkü renkleri aynı ve direk göe çarpan tonlar onun dışında güzel bence
  7. A

Özel Ders Afişi Nasıl Olmuş?

1. si tipografi sorunu var yani yazı karakterleri daha ciddi olursa insanların göstereceği ilgi o denl olur. yukarıdaki bir arkadaş ders veren hoca böyleyse öğrencileri şanssız demiş ama bir tasarımcının içerikleri okumadan yorum yapması beni şaşırttı. çünkü derslerde tasarımla ilgili birşey...
  8. A

Bir süre önce yaptığım bir çalışma...

@Ahmet ALTUN teşekkür ederim:)
  9. A

bir t-shirt denemesi daha

Görüşleriniz bekliyorum..
  10. A

Bir süre önce yaptığım bir çalışma...

Yorumlarınız ve eleştirileriniz sayesinde kendimizi daha çok geliştireceğiz bu yüzden esirgemezseniz sevinirim...
  11. A

14 Yaşındaki Gencin Portföyü!

@karakutu ilginç geldiği için söyleyeceğim. tipografik çalışmalarda nasıl hazır şablon kullanılıyor? Çünkü tasarımların neredeyse hepsi tipografi, olmayan bir iki tane var ki onlar da zaten şablon olmadığı belli oluyor. Bu konuya çok takmışsınız gibi. Sadece nacizhane fikrimi söylemek...
  12. A

basit t-shirt denemeleri

@karakutu sağ üsttekinde fotoğraf var davyl çalan Dave weckl onun dışında zaten bana ait olmayan birşey yok:) teşekkürler...
  13. A

basit t-shirt denemeleri

birkaç basit t-shirt denemem, eksiklerimi ve görüşlerinizi söylerseniz sevinirim.. teşekkürler.
  14. A

Lütfen biraz tavsiyeye ihtiyacım var..

herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim Söylediklerinizin benimiçin büyük değeri var. Kesinlikle uygulamaya koyacağım.
  15. A

Lütfen biraz tavsiyeye ihtiyacım var..

@Hasan YILDIZ Gerçekten iyi hissetmemi sağladınız... Çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle aşığım bu işe. Kendi çalışmalarım olsun veya olmasın, her bir çizgiye, lekeye, asimetrinin oluşturabildiği düzene... Sizin gibi insanlar her yerde başarılara ulaşabilmeliki alttan yetişmeye çalışanlar daha...
Yukarı Alt