Artax tarafından yazılan mesajlar

1. Artax

Ücretli: insan maskotu yaptırılacaktır

@u-ata Maıl Gonderıldı Hocam
  2. Artax

Haklısınız arkadaslar bende sonradan fark ettım kı yanlıs ornegı paylasmısım :) aslında benım ıstedıgım sey asagıdakıler gıbıdır.yukarıda dedıgım gıbı Aynı maskotun degısık bır kac halı (örn eli ilk resimdekinden farklı yerde, sağa bakarken, sola bakarken vs... )ve sade tek hali icin ayrı ayrı...
  3. Artax

Merhaba arkadaşlar konuyu yanlıs yere actıysam kusura bakmayın gereklı yere tasımasını rıca ederım. Bir arkadaşın resmini maskot şeklinde yaptırmak ıstıyorum. Yaptıracagımın Adı Maskot mu Onu da Tam Bılmıyorum Ama Çizgi Film Karaketri Gibi Örneğin :)...
  4. Artax

illutsratörde harfleri ters yazma (soru)

Çok Teşekkürler Arkadaşlar Dediklerinizi Uygulayacagım... Sağolun.. :)
  5. Artax

@UfukhanN Hocam Öncelikle Yardımınız İçin Teşekkür Ederim Yalnız Ben İlistrator de Baktım Ama Ust Tarafta Edit Sekmesine Tıklayınca Transform Yok Kopyalayıp Sag Tıklayıp Transform Kutusuna Gelince de Flip Horizontal Yok... Yazı Tipine Gelince Hocam Inanın Butun Yazı Tıplerıne Baktım Bulamadım :)
  6. Artax

Merhabalar Arkadaşlar Ben Yeni Üye Oldum Amacım Photoshop ve İlistratör'ü Öğrenmek. Aşağıda Resimdeki RADAR Kelimesi O Şekil Haricinde Düz Yazı İle Nasıl Yazılabilir Bu Bir Yazı Tipi miir Yoksa??? Birde R ve A Harflerinde Görülen Harfleri Tersten Yazma Nasıl Yapılmıştır. Bu Kelimeyi İlistratör...
Yukarı Alt