Ayda Yıldız tarafından yazılan mesajlar

1. A

İşte Son İncim... (Trafik kazasından sonra ilk çalışmam :) )

Geçmiş olsun umarım eski sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur. İsmail arkadaşıma katılıyorum.
  2. A

Hazırladığım bir kaç dergi sayfası :)

emeğinize sağlık olması gerekli unsurları gayet iyi kullanmışsınız. Türkçe font kullanımlarına dikkat etmelisiniz
  3. A

A i d s | H i v

Oldukça etik ve güzel bir çalışma. Emeğinize sağlık
  4. A

2009 - 2010 TAKVİM ve TASARIMLARI ---- BOMBAA

paylaşım için teşekkürler
  5. A

afiş çalışmama eleştirinizi bekliyorum

sadece bir keman ve şişe kesinliklre aktarmada başarılı olabilirseniz muhteşem bir kombine olacaktr. Yazı fontunu biraz daha estetik ve net bir renkle tamamlayabilirsiniz. Kendinizi yorumlayın Teninize dokunan sanat ... vb sloganlarla bütünleştirmelisiniz. emeğinize sağlık
  6. A

sektörel dergi ilanı bodrium otel

Teşekkür ediyorum ismail bey
  7. A

yeni yıl Tebrik kartı

Burçin hanım bu çalışmayı evet birkaç değişiklik ile beğendirebilirsiniz. Ama ne kadar etik yapılan olay tartışılır. Biz grafikerler olarak sürekli hakkımızın peşinden koşuyoruz peki ya müşterilerimiz. Bu kullandıgınız alt fon hemen hemen her sitede mevcut olan bir fon. Bu durumda müşteriniz ile...
  8. A

Rumeli hisarı ve 2.köprü profesyonel gece çekimi

Çok hoş çekimler paşka çekimlerinizde varsa görmek isterim.
  9. A

Karabekir Döküm logo çalışması

2. çalışmanın en üst renk tonları kurumsala daha uygun görünüyor emeğinize sağlık
  10. A

Teknosec güvenlik bilgisayar a5 önlü arkalı broşür

emeğinize sağlık. ön kısımda hırsızın ifadesi çok hoşuma gitti sanki elindede baston varmış gibi ayrıca :) Farklı fonların çok fazla olması algıyı dağıtmış. "seçenekleri" olması gerekmektedir. Telefon kısımlarındada boşlu yada nokta kullanırsanız daha iyi olur. Her iki kısımdada adres kullanma...
  11. A

manüpilasyon çalışması "ducky"

gayet başarılı görünüyor dilek hanım. konu gerçekten çok zevkliymiş.
  12. A

Merhaba & Deneme :)

Hoş geldiniz. İyi forumlar.
  13. A

Marmara Balık Restaurant Takvim (Kütük Takvim Karton)

hoş bir çalışma yalnız üst kısım boş kalmış göz baktığı noktada virşeyler arıyor.
  14. A

sektörel dergi ilanı bodrium otel

çok teşekkür ederim. Eleştiri sadece karşı tarafa yapılan bir unsur değildir bunu uygulayabilmek çok önemli umarım herkez benim gibi yapıyordur.
  15. A

Bi zahmet yorumlayın - eleştirin

@Erkin KARATAŞ Sanırım sizinle iletişim kurmakta zorlanıyorum. Anlatmak istediğim gayet açık ve net. Yıldızsız otel nedir? Geliri düşük orta halli insanların tercih ettiği otellerdir. Yıldızlar eklenince ne olur? Hedef kitle yıldız sayısına göre değişir. 4 ve 5 yıldız düzeyine geldimi yada...
Yukarı Alt