BannerWebSite tarafından yazılan mesajlar

1. BannerWebSite

E-Tİcaret Projelerinde İş Arıyorum

İş arama sürecim sona ermiştir.
  2. BannerWebSite

Fesleğen mutfak logo tasarımı

4 Numarayı beğendim.
  3. BannerWebSite

Web Sitesinde Oluşan Virüs

Aynı problemi ben de yaşadım. Yardımcı olmak için geldim ama Ufuk Bey gereken herşeyi söylemiş. Ek olarak, Ftp şifrelerinizi mutlaka değiştirin ki bir daha giremesinler.
  4. BannerWebSite

E-Tİcaret Projelerinde İş Arıyorum

Bilge Adam Web & Grafik Tasarım mezunuyum. 2 Yıllık e-ticaret tecrübem var. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe 'de ikamet etmekteyim. e-ticaret projelerinde; Web Tasarım, Banner Tasarım ( animasyonlu veya resim formatlarında) Ürün fotoğraf çekimi E-mailing tasarım Kampanya oluşturma ve...
  5. BannerWebSite

Web Tasarım

ilanınızla ilgileniyoruz. Çalışmalarımıza http://bannerwebsite.net adresinden bakabilirsiniz.
  6. BannerWebSite

Web Sitesine Animasyon Yapabilecek

mail atılmıştır.
  7. BannerWebSite

Web & Grafik Tasarım Uygulamaları ve Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

2011-2012 Aralığında yaptığımız kurumsal çalışmalardan bazıları. Daha dataylı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edniz. http://www.bannerwebsite.net/images/cadence.jpg
  8. Fotoğraf

Fotoğraf

Okyanus Tur Firmasının, web sitesi ve facebook hayran sayfasını, logo, slogan ve tüm kurumsal kimlik çalışmasını yapmış bulunmaktayız.
  9. Fotoğraf

Fotoğraf

Cadence Firmasının Facebook Sayfa Tasarımı yapılmıştır.
  10. Fotoğraf

Fotoğraf

Bitkipet Firmaısnın, e-ticaret sitesi kurulmuş, logo ve tüm kurumsal kimlik çalışması yapılmış bulunmakta ve teknik destek verilmektedir.
  11. Fotoğraf

Fotoğraf

Aden Medikal Firmasının, internet sitesinin ürünler bölümü düzenlenmiş ve dil seçenekleri eklenmiştir.
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

Adem Kaya Medikal Firmasının Web sitesini, Facebook Hayran Sayfasını ve tüm kurumsal kimlik çalışmalarını yapmış bulunmaktayız.
Yukarı Alt