bornvip tarafından yazılan mesajlar

1. B

Photoshop 3d ev denemesi

@bornvip @bornvip Bu yorumlardan ne anladın bilmiyorum ama haklı olduğunu gerçekten göstermek istemiştim. Görsellerle gayet iyi anlattın. Sanırım "Ufuk çizgisi... :s8:"'ni yanlış anladın. Teknik açısından demiştim. Yani haklısın demek için. Bi hatam olduysa affola ama bi yanlış anlaşılma...
  2. B

Photoshop 3d ev denemesi

Tamam kral sensin
  3. B

Mücevher firmasına logo+font ödüllü...

Ödülü falan daha ayrıntılı yazsaydın daha iyi olurdu :allalla:
  4. B

Kapak Fotoğrafı

:grafikerler:
  5. B

sizce nasıl olmalı

çok büyük bi paralellik sorunu söz konusu hatta. Ön cepheye bakarsan direk gözüne 3 tane çarpıyor zaten. Duvar yamuk. Duvara göre pencereler paralel değil Duvar yamuk olunca pencerede kaymış :eek: Bide caminin arka tarafı neden yok:confused: :allalla:
  6. B

Kişiye Özel Gazete

Kuralları okumadım ama bu reklama girmiyormu? :allalla:
  7. B

sizce nasıl olmalı

Çiçeğin sağ tarafındaki duvar çizigisi yamukmy? Banamı öyle geliyo? :allalla: Camiiyi renklendir :s8:
  8. B

Photoshop 3d ev denemesi

@Stilt_Skin Ufuk çizgisi... :s8:
  9. B

İlk Çalışmam Yarışma İçin

4 saatlik bir çalışmada bunu yapman,en azından brushu kullanabilmen gerçekten güzel ve başarılı. Diğer arkadaşların dediği gibi yarışma için gerçekten bitik bi tasarım. Ben dahil diğer arkadaşlar bunu kötü anlamda söylemiyoruz yanlış anlama. Sadece seni eleştirerek daha iyi yapabileceğin yolunda...
  10. B

Kapak Fotoğrafı

@Stilt_Skin Photoshopun sürümünden olabilirmi? Sildim yükledim diyosun. Portable yükle bide:confused::s8:
  11. B

Photoshop 3d ev denemesi

O kırmızı çizgili duvarı haşat etmişsin :D
  12. B

Photoshop 3d ev denemesi

Gerçekten ders aldım. Haklısın
  13. B

Bu nasıl yapılır? yardım lütfen...

Faviconundan anladığım kadarıyla bir iPhone uygulaması. Uygulamanın faviconunu tanıdım. Aynısını bende kullanıyorum. Gerçekten göze çok hitap eden ve çok kolay,kullanışlı bir uygulama
  14. B

Photoshop 3d ev denemesi

Buyur psd dosyası TIKLA!:)
  15. B

Photoshop 3d ev denemesi

Aman sakın bana pencere deme:eek: Sadece evi cetvel kullanarak ve ölçü olarak çizdim. Gerisi; yaklaştır-çizigiyi çek-dokula-renklendir. bu :) Direk konusuda tartışılmaya açık bi konu bence :D
Yukarı Alt