BurWeb tarafından yazılan mesajlar

1. BurWeb

Burweb için Logo

logonun arka rengini koyu yapmistim sonra birden fotoshop hata verdi ve program kapaninca o sekilde kayit kalmis sonra ben yuvarlagi kesme yaparak beyaz üstüne attim atincada hata meydana geldi.. burweb ne diye sormus bir akadasimiz burweb web design web tasarim dikkate alacagim baska birsey...
  2. BurWeb

Burweb için Logo

eksik bişey ve göze hoş gelmeyen bişey varmı ? yorumları bekliyorum
  3. BurWeb

Kahraman Tazeoğlu Kitap Kapak

Bu işe yeni başlamış biri için eleştiriler öğreticidir.. daha fazla öğrenmek için bilginin yanında eleştirilerel fikirler çok önemli diye düşünüyorum
  4. BurWeb

Çagteks Gelinlik Afiş

5. BurWeb

burdur bld. afiş çalışmam

renk ve yazı karekterlerinde değişiklik yaptım mavi daha hoş durdu burdur gölünü anımsattı
  6. BurWeb

burdur bld. afiş çalışmam

yorum ve görüşleri bekliyorum
  7. BurWeb

Solgun Bekleyiş Kitap

ikinci çalışmam yorum, eleştiri görşlerinizi bekliyorum bu tasarımda ilginç bişey oldu özdemir yayınevi logosu çıktı piyasaya demo olsun diye yaptım sonradan hoşuma gitti logo olarak kullanılır diye aklıma takıldı
  8. BurWeb

Gidiyorum Hoşçakal Kitap kapak

Değişikliği yaptım
  9. BurWeb

Çok teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım
  10. BurWeb

İlk deneyimim diyebilirim Bu sitede incelemelerim ve Fatih Çoşkun bey'in tavsiyelerini dikkate alarak Kitabım için yeni bir tasarım yaptım begenecekmisiniz
  11. BurWeb

bazı logo denemelerim

logo olarak sadece kare bölüm Logo olarak sadece daire bölüm Ulead ile çalışmalardır
  12. BurWeb

özsoy petrol logo tasarımı

6. daki kare ÖZ resmini 5 teki ile değiştirirsen o zaman 5 numara daha anlamlı durur diye düşünüyorum
  13. BurWeb

Kendi Kitabım için kapak yapmaya çalıştım

Tesekkürler uyarılarınız için dikkate alacağım .. ancak ilk defa böyle bişey yapmaya kalkıştım
  14. BurWeb

Kendi Kitabım için kapak yapmaya çalıştım

Kendi şiir kitabım için kendim bişeyler yapmaya çalıştırım Yorumlarınızı bekliyorum ÖN KAPAK ARKA KAPAK
  15. BurWeb

Çanakkale kitap kapağı :D:D

Güzel olmuş ancak yazı rengi siyah olduğundan okunması biraz zor
Yukarı Alt