cagataykesdel tarafından yazılan mesajlar

1. C

uyumlu renkleri söyleyen muhteşem bir site

Kuleri sevmemiştim ama bu site çok iyi..
  2. C

Adobe Illustrator'e hakim freelance eleman aranıyor

@sealander İş hakkında hiç detay vermemişsiniz .. Ben biliyorum cagatay_kesdel@hotmail.com 0 534 232 72 58
  3. C

Logo Tasarım

O maskot yerine dürümü anımsatan dürüm kesiti koyabilirsiniz. Yani yuvarlak şekilde..
  4. C

60 Kuruştan Başlıyan Fiyatlarla Dekupe ve Makul Fiyata Grafik Tasarım

@reborn Verdiğim fiyattan aşağı fiyat verenler var,kimisi fiyatlarımı çok uygun buluyor kimi pahalı. Yani verdiğim fiyatlar biraz normal fiyatlar. Bazen 5-6 kişinin işini yetiştirmeye çalışıyorum, bazende bi kaç hafta hiç iş gelmiyor. Şu anda boş sayılırım mesela..
  5. C

@Murat Güler böyle şeyler değilde, örneğin: saat dekupesi 80 kuruş+ kadraj düzenlemesi 40 kuruş =1.20 TL :D İlanım günceldir..
  6. C

Kartvizit Çalışması Yaptırılacaktır . .

@grapiksel Aynen, 5 tl ye kartvizit tasarımı istedikleri için bende yapmıyorum. Broşür veya afişin yanında ikram olarak yapıyorum sadece :D
  7. C

Kartvizitlere hologram ile logo yapan matbaa ariyorum

@isvicreli1 google amcaya danışmadınız heralde :) https://www.google.com.tr/search?q=hologram+kartvizit&aq=0&oq=hologram+kartvizit&sugexp=chrome,mod=8&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Bir sürü yapan yer varmış
  8. C

Yapıcı Yorumlarınızı Bekliyorum

Fena değil ama ışık yerine kontor kullan, okuması zor biraz.
  9. C

Bu nasıl yapılır? yardım lütfen...

Makineye renkli filtre takarak çekmiş olabilir.
  10. C

@reborn 1 yıl oldu , hayırdır?? Kabaca Fiyat Listesi ( ürüne göre biraz oynayabilir) *Düzgün yüzeyli cisimler ( şişe, alyans, mobilya v.b.) : 0.60 - 1.00 TL *Giysi (tüysüz düzgün yüzeyli ) : 1.00 - 1.5 TL *Saç ,model, tüylü hayvan veya tüylü giysi : 1.5 - 3.00 TL *Avize...
  11. C

@Erkan Nehir Yiyin yiyin , afiyet olsun :) 150 x 1.5 = 225 / 60 = 3.75 saat :cool: (2 tl den aldığımı düşünürseniz daha bi part time oluyor :D )
Yukarı Alt