cagllar tarafından yazılan mesajlar

1. C

Emlak sitesi arayüz Tasarımı değerli bilgilerinizi esirgemeyin :)

@gozdeercan Derken ? nasıl kaybolmuş ?
  2. C

Rent a Car Web Arayüz Çalışması

@oguzhan42 Rica ederim. sizin gibi bu işlere yeni başlıyan arkadaşların agresif davranışları kabul edilebilir bir durum. Anlayışla karşılıyorum :)
  3. C

yanlış anlamışsın :) hemde büyük yanlış anlamışsın birdaha hiç bir konunda sana öğretici bir yorum yapmıyacagım..
  4. C

Üniversite Sinema Topluluğu için logo

cagllar@msn.com ' a ekleme gönderirseniz yardımcı olmayı çok isterim. Para konusunu konuşmaya bile değer bulmadığımı belirtmek isterim.. :)
  5. C

vallahi :) o kadarını bilmiyorum :)) doğrudur ben anlatmak istediğimi sadece basit birşekilde çizmek peşinde olduğuma eminim saygılar :)
  6. C

@yamo :) ben temsili bir çalışma yaptım yani bu şekilde yaparsa daha mantıklı diyerekten tam bir çalışma diil o sadece gösterme amaçlı yani o kutuları alta diil yana turuncu kısmı biraz yukarı ve resim ve menüyü de biraz daha farklı yapması için göstermelik bu bir çalışma değil öylesine bir...
  7. C

"Biraz aceleye gelen bir çalışma oldu eksiklerimiz çoktur ama sizin görüşlerinizi de almak istedim.Eksik olan gözü rahatsız eden yerleri söylerseniz sevinirim.Teşekkürler " diye belirtmişsiniz üzerinde durmuyor dememiş siniz. sonuçta bir emek vermişsiniz ve yorum bekliyorsunuz. Eğer önemli bir...
  8. C

teşekkür ederim hepsini düzelticem sağolsun flood da 3 mesajdan sonra olduğunu düşünüyordum ama öyleyse tabiki dikkat edecegim :)
  9. C

UMARIM BENİ YANLIŞ ANLAMAZSINIZ TASARIMINIZ KÖTÜ DEĞİL özellikle bakıyorum logo çok hoş olmuş ama size söylemek istediklerimi ancak bu şekilde anlatmak daha mantıklı geldi bana Eğer beni dinlerseniz tasarımınızı şu şekilde değiştirmeniz daha mantıklı olacak bu öylesine çizilmiş birşey bunu...
  10. C

Bilişim sitesi arayüz tasarımı

Merhaba kendinizi geliştirdiğinizi belirtmişsiniz. Bence güzel gidiyorsunuz, ben şuan ki halini yeni olmanızdan dolayı beğendiğimi belirtmek isterim. Ayriyeten eksikleriniz de yok değil. Mesela; yazı fontlarınızı değiştirebilirsiniz, daha kurumsal bir hava katacaktır. Renk uyumuna dikkat...
  11. C

Merhaba arkadaşlar bu forum'a yeni üye oldum bundan sonra sizin değerli fikirlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum... şimdiden teşekkür ederim.. Edit : arkadaşlar söylediklerinizi yapıp banner bölümünü düzelttim gereksiz gölgelendirmelerden kaçındım. Son halini yayınlıyorum yorum yapan...
  12. C

Sizce nasıl olmuş?

@Bilal Kılınç Yazı karakterini daha kurumsal bir yazı karakteri ile değiştirmeniz size önerim ayriyetten renk kurumsal renginiz mi bilmiyorum ama bunun daha tatlı derler ya 1 kaç ton daha açık tonunu kullanırsanız daha göze hoş gelecegine eminim
Yukarı Alt