computerboy tarafından yazılan mesajlar

1. C

E - Katalog / Dijital Katalog Nasıl Yapılır? Konu Anlatımı, Video Ders...

arkadaşlar böyle katologlar indesign da çok güzel yapılabilir. çok güzel anlatılmış burada ancak daha detaylı katolog hazırlamak için indesign ın şart olduğunu düşünüyorum iyi .alışma olmuş emeğinize sağlık
  2. C

manipülasyon çalışmam

gerçekten güzel olmuş
  3. C

tiyatro afiş çalışmam

Uploaded with ImageShack.us
  4. C

kalem reklam çalışması

Uploaded with ImageShack.us arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
  5. C

Illustrator İle Portakal Çizimi

ancak birşey söylemem gerek siz konuyu açarken portakal çalışması diye açmışsınız logo kısmında açsaydınız yada logo yaptım diye yazsaydınız daha farklı bir yorum olurdu portakala benzemiş ancak daha iyisini kesinlikle yapabilirsiinz iyi çalışmalar
  6. C

Afiş

adamın üzerine o efecti koyma kardeşim gölgesi ile sade daha iyi olur
  7. C

Afiş

öncelikle emeğine sağlık çok güzel bir seçim yapmışsın kişi olarak koyduğun resimde gayet cuk diye oturmuş ancak denildiği gibi font biraz daha iyi olabilir grafik sanatı yazısna sanatsal değer kat ki daha bi alımlı göstersin zira o kelimelerde sanatsal bir ifade olmayınca adamın sanattan...
  8. C

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun ! ( bir sayfa için afiş çalışması )

valla açık konuşmak istiyorum kendinize ne grafiker diyin nede tasarımcı böyle bir çalışma yapılmaz hatta buraya konmaz açıkca yorumlamak istiyorum çok klişe fotlar tutarsız efektler gereksiz bir tarafta şiddet diğer tarafta kadın günü tam bir karmaşa kimin için yaptıysan ve o kişide bunu...
  9. C

Illustrator İle Portakal Çizimi

öncelikle emeğine sağlık ancak çok fazla uğraşmamışsın sanki bir portakala ayıntılı olarak bakmamışsın sanki çünkü illustrator da daha da iyisi olur örneğin bende bi tane yaptım ancak daha farklı oldu sende biraz zaman ayrırsan daha da güzeli olur Uploaded with ImageShack.us allataki...
  10. C

Typo

iyi düşünmüşsün ancak bu türden daha iyi çalışmalar fazlasıyla mevcut tasarımcı edasıyla daha güzel bir çalışma yapabilirdiniz ayrıca içeride ki kalp için yazıların kenarlarda karışması oldukça kısa sürede çalışıldığını gösteriyor keşke o kısma mask uygulasaydınız daha iyi olabilirdi emeğine...
  11. C

hayvan hakları ve korunması ile ilgili çalışmam

çok teşekkür ederim yazı en güzel orada durdu bende orada bıraktım yoksa bi amaç gütmedim çalışmamı beğenmenize çok sevindim
  12. C

çok özür diliyorum hiç fark etmedim hatta fark ettim ama o arada idrakım kapandı sanırım konu düzeltilmiştir
  13. C

Uploaded with ImageShack.us epey bi uğraştırdı ancak bu kadar oldu
Yukarı Alt