CreativeArt tarafından yazılan mesajlar

1. CreativeArt

adobe cs6 extended

@talhaunsal Forumda nasıl olduğunu açıklamıştım. Bu durumu aramamışsınız. ayrıca youtube bile yazsanız çıkar.
  2. CreativeArt

Adobe Creative Cloud Photoshop Yenilikleri Crop / Kadraj Aracı

@Tuncer Özkan Bakın sayın Tuncer. http://vsakademi.com/Egitimler/C/15/49/Photoshop_Creative_Cloud_Yenilikleri Özge hanım anlatmış, smart object içerisinde blur efektlerini verip tekrar istediği gibi düzenleyebiliyor. Ben bundan söz ediyorum, bunu kullanabilmek için ne yapmam gerekiyor mesela...
  3. CreativeArt

@Yaşar KARADENİZ Öylede denemiştim yine sonuç aynı...
  4. CreativeArt

@Yaşar KARADENİZ " Smart Object "
  5. CreativeArt

Akıllı Nesnelere Blur Ekleyemiyorum.. Ufak bir video çektim.. Sebep Nedir ki ? :) İzlemek için tıkla.
  6. CreativeArt

Watermark Efektini Nasıl Sileceğim?

@HypertrophY Merhaba, işinize yarar mı bilmem ama yinede vereyim bu kadar yapabildim. Belki dahada iyi olabilirdi. :) artık sen ayarlarsın ona göre birşeyler. " Clone Stamp Tool " ile doku taşıyarak Watermark ı silebilebilirsin ama uğraştırır birazcık... . [/URL]
  7. CreativeArt

Bunun Gibi Oyuncu Paneli Videosu İstiyorum

@ZeaScoot PhpMyAdmin MysQL Veritabanı, Tablo ve Sütun oluşturma derslerini incelemen gerekiyor. Php bilginiz yoksa videoya baka baka yapmak mantıklı değildir.. Aynı zamanda tasarımı şekillendirmek için css html bilmenizde gerekmektedir. PHP bilginiz tam değilse, PHP iyi bilen bir kişiden...
  8. CreativeArt

Photoshop CS6 | 3D Özelliği kapalı Neden ?

@graph Özel Mesaj ile anlatım gönderilmiştir. Fakat MAC OS'da hiç ama hiç denemedim ama siz adımları MAC OS'a Göre uygularsanız, bir ihtimal çalışacaktır diye umuyorum : ) Sonucu bildirirseniz konu altından sevinirim.
  9. CreativeArt

Photoshop animasyon tuşu

@nagihankarvan PS CS6 Kullandığınızı varsayıyorum. Adobe Photoshop CS6'da İngilizce ve Türkçesinde Window Menüsü Altında Animation, Animasyon bulunmamakta. İngilizce Olarak Timeline seçeneği mevcut. Türkçe karşılığı ise, "Zaman çizelgesi" bir kontrol etmenizi isterim.
  10. CreativeArt

Bu fotoğraftaki renklendirmeye nasıl ulaşılır?

@GangBang Rica ederim. Tekniği öğrendikten sonra zaten kendinizde bir action yapabilir ve ilerdeki çalışmalarınızda tekrar lazım olduğunda 1 tuş kadar size yakın olacaktır. : )
  11. CreativeArt

@Bulut Mashar Rica ederim. :)
  12. CreativeArt

Bu fotoğraftaki renklendirmeye nasıl ulaşılır?

@GangBang GangBang, Hakan Dağdeviren beyin hazırlamış olduğu fotoğraflarda harika efektler yaratalım dersine bakmanızı öneririm ufkunuzu genişletecektir diye düşünüyorum... TIKLA Ön İzlemesi;
  13. CreativeArt

@ohaok Sanırım seninle arkadaş olmadığımızdan dolayı gönderemiyor ama gitmiyor mesaj sinir oldum yani... Blog sitemden bakabilirsin. Blog Giriş.
  14. CreativeArt

@ohaok Özel Mesaj Gönderilmiştir...
  15. CreativeArt

Merhaba üzerinden 1 ay gibi bir zaman geçmiş konuyu hortlatmak değil amacım eğer yapamıyorsanız çok basit bir yöntemi var yardımcı olabilirim...
Yukarı Alt