devin tarafından yazılan mesajlar

1. D

Accurate4 628 Pul Versiyonu

@digitaldesen NE Yapak İşimiz Bu Sonuçta Sen Ne Arıyorsun Peki Burda :D:D:D
  2. D

@mustafakozbi pul menusunden temel aracı ile çizim yapıyorsun çizim yaparken pul koymak istediğin yeri keskin yani çift tıklıyorsun daha sonra parametrelerde ara boşluk mesafesini 500 mm olarak gir sadece senın tıkladığın yere pul ekleyecektir
  3. D

Accurate 628 Pul Paketi Temin Edilir

Evet Arkadaşlar İsteyen Arkadaşlarımıza Accurate 628 Pul Paketi Temin Edilir iletişim kurabılmemiz için isim ve tel numaranızı yazınız iletişim adresi accurate628@gmail.com
  4. D

abercrombie ve hollister desenleri 08'-09'

mrb arkadaşım desenler banada lazım olur paylaşırsan sevinirim
  5. D

Evet Arkadaşlar Accurate4 628 Pul Versiyonu Gerçekten Çok Mükemmel Olmuş 2 ay Oldu Piyasa çıktığı Ben Kullanıyorum Ama Pul Makinası Olanlar İçin Süper Tek kelime İle serpme pul 4 renkli pul veya 5 mm. üstüne 3 mm atma gibi Yeni Özelikleri 1 makro pul ekleme 2 Serpme pul...
  6. D

BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

Eline <Sağlık Çok Güzel Olmuş Desenler Önemli Olan Nasıl Çizebileceğini Başarmak Gerisi Zaten Zamanla Olacak Şeyler sadece bir bilgi vermek istedim 3 sıradaki desenin pencere sargılarında birleştirme yapmamışsın görüntüyü bozmuş sargıları birleştirmek için ctrl+j tuşlarına basarak...
  7. D

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

@xblack Merhaba Kardeşim Bizim Makınalara print edilmiyor Malesef Disket Veya Blurtooth yoluyla Gönderiliyor Ve Corel Draw da Ne Yazıkki Çizim Yapılamıyor Vectorel Olorak Dışardan Alabilirsiniz Ancak Onu Tekrardan Punc Yapmak Lazımki O Kadar Uğraş Yerine Deseni Kendi Programıyla Bitirirsin
  8. D

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Merhaba arkadaşım accurate programını best bilgisayar kurs veriyor bireysel olarakta veriyor programı lisanlı alanlara ücretsiz kurs veriyor bireysel olarakta iki hafta yarım şar gün olarak veriyor ücreti ise 400 euro dır
  9. D

İğne Ardılı Sargı Yapmak

Accuratede Genelde iğne Ardılı Sargı Yapmak Çoğu Kişi Tarafından Bilinmemektedir Bunu Yapan Arkadaşlar Genelde Dekoratif Dikiş Tiplerinden Yaparlar Oysaki Basit Yolu Mevcut Örnek: 2 mm Sargı Oluşturun Ve Klavyeden ( e) Daha Sonra (Q) tuşlarına Basarak Parametlere Ulaşın Daha Sonra Üst...
Yukarı Alt