didimreklam tarafından yazılan mesajlar

1. didimreklam

Kapak Çalışması / Vector

Rica ederim kardeşim
  2. didimreklam

Kapak Çalışması / Vector

Kapak sayısı 5'e yükseldi güle güle kullanın...
  3. didimreklam

Kapak Çalışması / Vector

Merhaba yeni başlayan arkadaşlar ve ihtiyacı olanlar için 5 adet kapak çalışması paylaşıyorum, güle güle kullanın... indirme linki http://rapidshare.com/files/3643368346/kapak%201.rar
  4. didimreklam

Grafikerler.org Kahve Fincanı Kazanma Şansı

biz de fincanı beklemeye devam ediyoruz :) az bir zaman kaldı ve sanırım herkes kazanacak katılım sayısına bakılırsa durum öyle görünüyor :)
  5. didimreklam

Grafikerler.org Kahve Fincanı Kazanma Şansı

didim reklam olarak kaydımı yaptım :)
  6. didimreklam

Galata / Logo

Slm, fontlar konusunda değişik alternatifler üzerinde durduk ama müşteriye ilk sunduğumuz çalışma ve font bu şekildeydi ve bunu tercih etti, ilgi ve yorumlarınız için teşekkürler... Üretime geçildi, fırsat olursa yapılmış çalışmaları da resimleyip ekleyeceğim...
  7. didimreklam

Galata / Logo

Son çalışmamız, komple kurumsal kimlik uygulaması ve reklam çalışmaları...
  8. didimreklam

2012 Yılbaşı Kartı

Teşekkür ederim arkadaşlar, zaman bulup giremiyorum biraz geç oldu ama olsun...
  9. didimreklam

Bergama Belediyesi Logo Tasarım Çalışması

Bergama Belediyesi Logo yarışması için çalıştığımız tasarımlar... Logo içinde bulunan şekillerin anlamları
  10. didimreklam

OnPa

Yaşar bey, gıda maddeleri pazarlaması yapan bir firmanın, sevimli ve içten olduğunu yansıtmak için bir kalp ekledik, ilginize teşekkür ederim...
  11. didimreklam

OnPa

Logo sadece kırmızı olarak tasarlandı, sunum için siyah fon kullanıldı... İlgin için teşekkür ederim...
  12. didimreklam

OnPa

OnPa Firması için hazırladığımız logo tasarımımız... Firma, Pınar, Eker Süt Ürünleri, Sütaş Süt ürünleri, Maret gibi markaların dağıtım ve pazarlamasını yapmaktadır...
  13. didimreklam

2012 Yılbaşı Kartı

Teşekkürler arkadaşım, güle güle kullanın...
  14. didimreklam

Logo Yapılır....

Sayın Danışman, böyle bir şey uygun mudur?
  15. didimreklam

Efenis Zeytincilik / Logo

Teşekkürler htc_gny
Yukarı Alt