elifatih tarafından yazılan mesajlar

1. E

Profesyonel Dekupe & Rötuş

Reklam Ajanslarının ve Masaüstü Yayıncılık ile uğraşan firmaların en büyük sıkıntıları olan dekupe işleri artık sorun olmaktan çıktı....Dekupe işlerinizi bize verin biz yapalım siz diğer işleriniden geri kalmayın zamandan kazanın...Fotoğraf...
  2. E

Dekupe & Tasarım

8 Yıldır Stüdyo Fotoğrafçılığı yaptım... Profesyonel şekidle dekupe ve Rötuş işleri yapıyorum.... Freelance Olarak ve Çok uygun fiyata çalışıyorum... Resimlerin çözünürlüğünde hiç bir bozulma olmadan çok güzel şekilde dekupe & Rötuş ve diğer tasarım işleri yapılır.... Ayrıca Broşür-Kurumsal...
  3. E

Profesyonel Photoshop

Profesyonel olarak Fotoğraf Dekupe'si yapılır... Photoshop deneyimim 8 yıldır Stüdyo fotoğrafçılığı yaptım... Freelance olarak çalışmak istiyorum... Fotoğraf dekupe işlemleri, afiş,broşür,kurumsal kimlik tasarımlarım En uygun Fiyatla Profesyonel bir şekilde yapılır....
  4. E

Fotoğrafçılık

.............
  5. E

Acil İş

.................................
  6. E

Fotoğrafçı ve grafik işi arıyorum

Photoshop'u Çok iyi ve çok hızlı kullanıyorum..... Acil işe ihtiyacım var Hedefime ulaşmam için bir an öcne işe girip birikim yapmam lazım 2013 senesidne Yazılım ve Veritabanı Uzmanlıgı için Kursa gidicem Lütfen.. Acil işe ihtiyacım var elimz çok hızlı çok iyi çalışıyorum fotoğrafçıyım aynı...
Yukarı Alt