Emre BEDİR tarafından yazılan mesajlar

1. Emre BEDİR

Nasıl Yapılıyor

Teşekkür ederim abi denicem
  2. Emre BEDİR

Nasıl Yapılıyor

Dediklerinizi Denicem Çok Teşekkür Ederim
  3. Emre BEDİR

3D Bir Çalışma

Sağol Kardeşim allah razı olsun evet dikkate alıyorum hatalarımı bilip düzeltmek beni mutlu eder
  4. Emre BEDİR

Poster Çalışması

abi bana ulaşırmısın sana br şey sorucaktım da mesaj atamadım forumda https://www.facebook.com/DHTLUEMRE
  5. Emre BEDİR

3D Bir Çalışma

çok teşekkür ederim amacım bu zaten
  6. Emre BEDİR

Photoshop ile yüzü berrak ve keskin hatları belli etmek yardım lütfen....

Dostum Bak Video Felan Bizi Uğraştırma öncelikle bu profesyonel camera ile çekilmiş 1 ama sorun diğil 8 mp kamerada yeter önemli olan layer dır ve efektler ilk olarak filtre bölümüne gir orada bu efekt var bi nevi yağlı boyaya benzer bişi kullanmış yüzü aydınlatım lekeleri silmiş ve belirteç...
  7. Emre BEDİR

3D Bir Çalışma

Evet Üç Boyut denilicek kadar fazla ahım şahım birşey diğil ama hepsini sıfırdan kendim yaptım sadece o iki tane tutkaç kollar hariç onları bir siteden buldum sonuç sizde
  8. Emre BEDİR

Öylesine bir çalışma :D

aslında çok çok büyük ama site bu kadar vermiş istiyene özelden atarım veya yaparım adını
  9. Emre BEDİR

Öylesine bir çalışma :D

Öylesine bir çalışma arkadaşlar yazı tiplerinde büyük değişiklikler yaptım :D sonuç sizde EmBDR Adım ve soy adımın kısaltımı :D
  10. Emre BEDİR

Merhaba Arkadaşlar Amatör Çalışmalarım

aynn amatör bir kişi ve ders videosu ?
  11. Emre BEDİR

Nasıl Yapılıyor

Merhabalar Öncelikle Ben Emre Foruma Yeni ÜYE Oldum Size Bir Sorum Var Bu Gördüğünüz Foto daki yüzdelere ve cilde dikkat edin okadar harika duruyor ki pürüssüz ve iyi bir shop olduğu belli ben bu efekti nasıl uygularım biliyorum profesyonel camera ve aydınlatmalar kullanılıyor ama bu işin...
Yukarı Alt