encoder tarafından yazılan mesajlar

1. E

Web site tasarımı

Merhabalar. freelance olarak mobil uygulamalar geliştiyorum. Bir siteye ihtiyacım var. eğlenceli bi konsept olmasını istiyorum. duvar yazıları karakter vs. Aklında bi kompozisyon var aslında.Çok kompleks bi tasarım olmayacak.Fiyat bilgisi almak istiyorum. Teşekkürler.
  2. E

Mobile App

Merhaba, bir mobil uygulama geliştirme düşüncemiz var. Fiyat süre analizi yapmaktayız. Uygulama geliştirilmeye başlanmıştır. Tasarımcı arkadaşlardan linkteki uygulamaya benzer bir uygulama için fiyat süre bilgisi alabilirmiym. Teşekkürler...
  3. E

iPhone App Tasarımı

Merhaba.Iphone uygulamam için 3 view tasarlatmak istiyorum. Uygulama eğlenceli bir uygulama bol renkli ve yaratıcı bir tasarım olucak. İlgilenen arkadaşlar mail adreslerini mesaj atarlarsa daha ayrıntılı bir geri dönüş yapılacaktır. İyi çalışmalar
  4. E

Iphone App Tasarım

Merhabalar.Iphone uygulaması için buton arkaplan vs tasarlayatmak istiyorum.Fakat konuyla ilgili bütçem çok kısıtlıdır. Zira çokda kompleks bir konu değildir. Ne istenildiği hakkında ayrıntılı bilgiyi ilgilenen arkadaşların maillerine cevap olarak atıabilirm. Teşekkürler..
Yukarı Alt