Erdi BAY tarafından yazılan mesajlar

1. E

İlk Çalışmam Yarışma İçin

@Furkan PARLAK birde utanmadan dalga geç işte bu kdarsınız...
  2. E

İlk Corel Draw Çalışmalarım

Konu Siline Bilir. Forumdan bütün konularımı sildim.
  3. E

4. E

@bornvip teşekkür ederim yorumun için.... @Furkan PARLAK o kafese benziyor ama başka bir resim kullandım ve oradakı kafesı sılerek yanı yandan bakarak duman bursh ıle cızdım. bu arada merve değil erdi haberin olsun merveciğim falan ayıp oluyor. biraz saygılı olun lütfen...
  5. E

yeni tasarım eklenmiştir.
  6. E

@bhfo38 yorum için teşekkür ederim Kesinlikle 4 saatlık çalışmam başkada yok. Yarışmada kurs içinde :cool: @Furkan PARLAK yorum için teşekkür ederim 4 saatlık çalışmaya bakılmadıgında bence de berbat ama sonuçta sıfır bilgi ile böyle çıkıyor yolun daha başındayım merdivenin...
  7. E

@Furkan PARLAK @Stilt_Skin ÇOKTAN DÜZELTİLDİ:cool: @Adem GÖRDÜK yorumunuz için teşekkür ederim. Çok haklısınız aslında ama bu çabaları bilenlerden duymak iyi kötü fark etmiyor biraz daha hatalarımız ney ise onu görmek ve o çıtayı yükseltmek oluyor. Yani şimdi bizler sıfır olarak...
  8. E

AYT Dizayn Logo

4,,6 diyorum ben
  9. E

Logolardan hangisi daha güzel?

2,6 benim hoşuma gidenler yorumlara bakmadan yazdım...
  10. E

@Furkan PARLAK teşekkür ederim yorumunuz için @Hakan Dağdeviren yazı karekterinden dolayı olan bir sıkıntı onu görmeliydim atlamışım teşekkür ederim dikkatlısınız... DÜZELTİLDİ
  11. E

@zynp teşekkür ederim yorumunuz için 4 saatlik ders gördüm sadece daha yeniyim yeni olmama rağmen biliyorum ki yolun daha başındayım saygılar teşekkürler.. tavsiyelerinizi dikkatte alacağım...
  12. E

@Hüseyin ALPALTUN yorumunuz için teşekkür ederim emeğinize sağlık yarışşma amaetörce ve kursta olacak yanı anlayacagınız not dusmeyı unutmusum :D
  13. E

İlk Corel Draw Çalışmalarım

@Hasan Güner muhteşem yorumunuz için teşekkürler tek tek dikkatte alacağım bayram sonuna kadar çalışıp dediklerinizi uygulamaya çalışacagım teşekkur ederım yorumunuz için emeğınıze saglık... Yeni tasarımlar eklendi
  14. E

Yukarı Alt