Ferdi Sert tarafından yazılan mesajlar

1. Ferdi Sert

Konut Projesi için Afiş Çalışması

@by.yolcu Kesimde hiç bir şey kaybolmadı. (Nokta) Kesin ölçüler vermişim; baskı kısmında o paylar verilmiştir değil mi? (Soru İşareti) Panoya ayrıca insan bakacak... (Üç Nokta) Az biraz estetik olsun değil mi? (Soru İşareti) Cümleye başlarken büyük harf ile başlarsanız daha içten okurum...
  2. Ferdi Sert

Hamam Reklam Afişleri

Çalışmadaki buhar olgusu okunmuyorsa dediğiniz gibi yazılar çok kötü, sanki sallama bir seçim gibi duruyor değil mi? Buharda zaten gözümüz çok net görür... Hamam küveti dışında çalışmada resim ya da pixel tabanlı bir içerik yok. Kritikten çok öneri bekliyorum... Mesela göbek taşı...
  3. Ferdi Sert

Hamam Reklam Afişleri

Önerileriniz varsa paylaşabilirsiniz. Taslak çalışmalardır.
  4. Ferdi Sert

Yıkama ve Ütüleme Dükkanı için Afiş Tasarımı

@Tuncer Özkan Zaman ayırıp da görüşlerinizi belirtiniz için teşekkürler. Çalışmaya gelince aslında sunum yapmak için hızlıca yapılmıştır. Görselleri kaldırıp çizgisel(cartoon) olarak koymak istiyorum, ütü ve çamaşır makinesini. Ama ne vakit yaparım müşteriye bağlı. Yazım hatası hızlıca...
  5. Ferdi Sert

Yıkama ve Ütüleme Dükkanı için Afiş Tasarımı

Taslak Çalışma, 42,5 cm x 68,5 cm, Otobüs İçi Pano
  6. Ferdi Sert

@Sedat Gül Hata kime göre acaba? Sloganı verdikleri şekilde kullandım; sanırsam aitlik hissi uyandırmak için öyle yazılmış.
  7. Ferdi Sert

@kutsi_86 A sınıfı enerji tüketimi standarttı var binalar için de... Özellikle de beyaz eşyadaki sınıflandırmayı baz alarak oluşturdum, çağrışım yapması için. Biraz zorlama gibi durabilir en basit haliyle bakınca ama kalabalık cümle öbeklerinden kurtulduk hiç değilse...
  8. Ferdi Sert

Otobüs İçi Afiş, Boyutlar: 42,5 cm. x 68,5 cm
  9. Ferdi Sert

Online Okey Oyunu Arayüzü

@temizturk Teşekkürler.
  10. Ferdi Sert

Online Okey Oyunu Arayüzü

İlgili site için sunum tasarımları... Kodlama kısmında biraz sıkıntılar yaşandığı için deneme evresinde askıya alınmıştır. Okey mekanı, masa ve ıstakalar 3Ds Max ile yapılmıştır. Taşlar photoshop'ta eklendi. Gerçekçi görünüm için taşlar ile biraz daha oynanabilir... Oyuncu sandalyesi de...
  11. Ferdi Sert

Bir Web Sitesi için Afiş Çalışması

@htc_gny Böyle bir deneme mi?
  12. Ferdi Sert

@Gülbahçeli_Laz En arkadaki renkli koyu tonlar sitenin arka planında mevcuttu. Geriye kalan bütün kompozisyonu ben hazırladım... Hazırlamak derken video oynatıcının ara yüzünü programda hazırlamadım. Onu ekran görüntüsü alarak çıkardım... Afiş boyutları için de yeterli geldi.
  13. Ferdi Sert

Prog. : Photoshop CS5 İş: Web Sitesi Tanıtımı Mecra: Otobüs içi (Şoför Arkası ve Orta Kapı - 42,5 x 68,5 cm)
Yukarı Alt