fmelih- tarafından yazılan mesajlar

1. F

Tamamen Flash 8 de hazırlanmış sitede xml foto galeri çalışır mı?

@acemiphoto Acemiphoto flash8de hazırlanmış tek bir fla dan ibaret basit bir site bu siteye xml tabanlı flash galeriyi koymak istiyorum acaba senin çalışmanı fla olarak bana gönderebilir misin ben inceleyeyim yada ben sana göndereyim diyorum ama fla yı nasıl gönderebilirim sana resim yükleme var...
  2. F

Tamamen Flash 8 de hazırlanmış sitede xml foto galeri çalışır mı?

Arkadaşlar tamamen Flash 8 de hazırlanmış sitede xml foto galeri çalışır mı?
  3. F

Sitemizin açılırken güvenlikle ilgili activex denetimi hatası vermemesi için?

Ben sormuştum cevabınıda buldum ben vereyim evdeki bilgisayarda problem oluyor ama server a gönderince yani internette yayınlayınca otomatik olarak düzeliyor.
  4. F

Şimdi şöyle anlatayım bu hatayı flash ta yaptığım sitenin içindeki yazıları static text yapınca aldım yardım bekliyoruz :(
  5. F

Arkadaşlar hazırladığımız bir sitenin açılırken intenet explorer bilgisayarınıza erişebilecek komut dosyalarını veya avtivex denetimlerinin çalışmasını engelledi diye hata vermemesi için ne tür düzenlemeler yapmalıyız sitede?
  6. F

Flashta hazırlanan site arama motorlarında görünmesi için?

@acemiphoto Evet hocam yayınladıktan sonra bir swf dosyası bir de html belgesi çıkıyor , bu html belgesini not defterinde açarak meta tag dediğiniz kodları ekleyeceğim doğru mu?
  7. F

Flashta ki size kısmında title ve description bölümlerine yazmak yeterli diye geçiyor ama bu da olmadı index.html ye mi bi ekleme yapmamız gerekiyor?
  8. F

Çok Güzel Foto EFkti ve resim galerisi fla

Uçmuş upload edebilir misiniz?
  9. F

Söylediğiniz gibi yaptım çıkmıyor acaba bu index.html ye birşeyler mi eklemem gerekiyor.
  10. F

Arkadaşlar tamamen flash8 de yapılan bir sitenin ( yani tek swf ) arama motorlarında görülebilmesi için ne yapmam gerekiyor.
  11. F

Tıklandığında büyüyen resim

Evet shift+f2 ile isim verince çalıştı bir soru daha sormak istiyorum size bu oluşturduğum resmi tıklayınca büyüyüp küçülen nasıl movie clip e çevirecem daha doğrusu library de 2 buton 2 grafik var bunu başka bir fla dosyasının içinde nasıl çalıştıracam.
  12. F

@Hasan Güner Öncelikle çok teşekkür ederim Hasan hocam fakat bende macromedia flash 8 var şimdi sizin videoyu aynen uyguluyorum ; siz scene e kucuk buyuk diye isim verebiliyorsunuz ben veremiyorum sizin kullandığınız flashta scene diye bir pencere var orada kucuk buyuk diye isim...
  13. F

@Hasan Güner Evet çok iyi olur size zahmet olmazsa ben mouse üstüne gelince büyüyen resmi yaptım fakat bu tıklanınca büyüyeni yapamadım.
  14. F

Arkadaşlar tıklandığında büyüyen resim yapmak istiyorum flash 8 de tıklandığında büyüyecek ve tekrar tıklandığında küçülecek bu şekilde elinde Fla sı olan var mı?
Yukarı Alt