gercekogretmen tarafından yazılan mesajlar

1. G

Logo satışı yasal mı?

nternet Üzerinden Logo Siparişi Alıp Satmak Yasal mı? Bir internet sitesi kurup belli bir fiyata logo satmak yasal mı? Bu şekilde çalışan birçok arkadaş var. Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
  2. G

Bir sorum var?

yapmış olduğum logoları farklı zeminlerde görmek istiyorum. örneğin bir bardak üzerinde, araba üzerinde, yerdeki bir kağıtta. bunları yapabileceğim bir program var mı? şu an adobe illstrator 5 kullanıyorum.
  3. G

Gayda İnşaat İçin hazırladığım logolar ve 1. seçilen logo....

lütfen nesnel eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum... benim hazırladıklarım: Kazanan logo:
  4. G

Logoburada Sitesi İçin Hazırladığım Logo... (Yorum bekliyorum)

@Erkan Nehir Yine de Allah Razı Olsun. bir ton laf işittik. ne anladın dersen? ... hadi kolay gelsin...
  5. G

@Erkan Nehir 25 TL ye tasarım yapacaksınız. hem kaliteli olacak hem de 15 günü bulacak. bunların nesi tuhaf. şirket konusunda haklısınız. bu ibareden kastım tasarım kurumuydu. yerine internet sitesi yazdım. şu an öyle bir ibare de yok, kredi kartı ödemesi de... yine asıl eleştiriye gelemedik:)
  6. G

@Erkan Nehir şirket yazısını kaldırıyorum. yerine internet sitesi yazıyorum. haklısınız. dikkatimden kaçmış. şimdi diğer konuya geçerseniz...
  7. G

@Erkan Nehir sürekli eleştiriyorsunuz. olabilir. ama logonun yani "logoburada"nın logosunun nesnel olarak eleştirilmesi beni çok mutlu edecektir. akılda kalıcı mı, sade mi, amaca uygun mu, vs.. yani logo amacına uygun mu? asıl olarak bunu öğrenmekti niyetim
  8. G

@Erkan Nehir eleştirilerinizi dikkate alacağım hocam. teşekkürler... bu arada ben de ilkokuldan bu yana resim ve çizim işleriyle uğraşan, kendini bu alanda geliştirmeye çalışan ve grafik tasarım alanında meb onaylı kurs belgeleri bulunan biriyim. Web tasarım yapma amacım yok. Sadece...
  9. G

@Erkan Nehir olabilir hocam haklısınız. vektör olsun. neticede loguyu nesnel olarak eleştirmenizi beklerdim.
  10. G

@Erkan Nehir vay be hocam 20 krş... Bu bir kampanya siteyi dün açtım. Böyle bir slogan ve kampanya ihtiyacı duydum. Logoyu da dün tasarladım. logonun temelinde "logo" yazmaya çalıştım. 20 krş yorumu sert oldu...
  11. G

@Erkan Nehir Logoyu ve referans logoları beğendiniz mi beğenmediniz mi hocam? :)
  12. G

Yorumlarınızı bekliyorum... İncelemek isteyenler için sitenin adresi: http://logoburada.blogspot.com
  13. G

Logo tasarimla ilgili bir sorunum var.

Değerli grafiker ve grafiker adayı arkadaşlar. ben logo tasarım ile uğraşmaktayım. adobe illistrator u kullanmaya çalışmaktayım. ama doğrudan illstrator ile çizim yapmakta zorlanıyorum. paint ile çizim yapıp illstratore aktarıyorum. buradan dönüştürme yapıyorm. sonra bazı düzeltmeleri...
Yukarı Alt