Grafikir40 tarafından yazılan mesajlar

1. G

kartvizit tasarımı-2

sodes bence firmaya uygun bi tasarım olmamış diğerini çok beğendim eline sağlık
  2. G

özel kesim magnet

bıçak payını 2 mm içerden verebilirsin ama taşırma verki kenarları kesildiğinde beyazlık kalmasın
  3. G

Platin Kartvizit Çalışmaları (Sizce Hangisi ?)

hepsi çok hoş olmuş elineze sağlık eğer kısmi lak falan olıcaksa baskısı 5. çok olur evler kabartılır sıradışı bi kart olur bence ama mat selefon sa 2 numara
  4. G

kartvizit tasarımı-3

en alttaki renk geçislerini ama bence griden başlayıp turuncunun katlanlarıyla devam etmen daha ii olur bence çünkü bir inşaat firması için uygun renkler değil ilk bakıldığında boyacı kartını anımsatıyor
  5. G

kartvizit tasarımı-3

çok hoş bi tasarım dikey kullanmanda çok güzel olmuş renklerde canlı umarım baskıdada bu kadar güzel çıkar başarılar
  6. G

halı firması için kartvizit

bence o zemini mor zemini at baskıda hiç güzel çıkmaz onun yerine turkuaz ve beyaz zemin tercih et bence çok daha ii olur eline sağlık
  7. G

baskı öncesi değerlendirme

4 güzel olmuş eline sağlık ama dikkat etmen geren bişey var klise olmasını istemiyosun anladığım kadarıyla ama sıralaman yanlış bakıldığında ism ve firma ismisin bulunduğu yerler değişmeli
  8. G

Ferhat Göçer Konser Afişi

dekupeyapmana gerek yok zaten photoshopta seçerek renginle oynayabilirsin o bile değiştirecektir afişi emin ol
  9. G

deneme kapak çalışmaları

bencede 1 nolu çalışma tam bir profesyonel hazırlanmış çok beğendim başarılar
  10. G

İlk Poster çalışmam

bu çalışma midemi bulandırdı afişlerin açıklayıcı sadece ve çekici olması gerekir ben bu afişe bakamamki çekiciliği olsun
  11. G

Canakkale Gezisi Afisi

çok beğendim fakat gözümü yoran tek şey resmi keşke çerçeve içine alacağına zemine gömseydn bütünleşseydi eline sağlık
  12. G

afiş tasarım-3 adet

resimler çok iyi
  13. G

konser afişi (kıraç)

güzel bi çalışma tebrikler
  14. G

Film afişi

çok iyi bir çalışma fakat tek gözüme batan zincirlerin arkasına gölge atarsan daha ii olcak
  15. G

Özel Ders Afişi Nasıl Olmuş?

olmamış kusur abakma ama
Yukarı Alt