graphhy tarafından yazılan mesajlar

1. graphhy

Mobil Bilgisayar Servis Logosu

@Erkal ÇOŞKUN hocam zevk işi haklısınız png formatında olduğu için beyaz yeler belli kaydedip bakmadan olmuyor forumda . . .
  2. graphhy

Lider Halı Kartvizit Çalışması

renk tercihiniz pastel renkler olabilir logo renkli olduğu için diğer yazılar sade kalmış kartvizit örneklerine bakmanız ricam olur ölü gibi duruyor . . . iyi çalışmalar kolay gelsin ...
  3. graphhy

Kartvizit ve Logo Çalışmam . . .

@Emre ÇETİNER Hocam ilginizden dolayı teşekkür ederim . . .
  4. graphhy

@Yaşar KARADENİZ Hocam adres bilgilerini yazmak istemedim diğer çalışmada yazıyor kendim sildim adres bilgilerini sadece çalışmayı göstermek istedim . . .teşekkür ederim iyi çalışmalar kolay gelsin . . .
  5. graphhy

@Yaşar KARADENİZ Özgürlük ve Mutluluk Simgesidir, Hocam . . .
  6. graphhy

evet hocam ücretsiz akrabama yaptım firmasına :) teşekkür ederim . . .
  7. graphhy

İlk defa gazete tasarladım.

Crtl+ R yaparak çetvel çıkarabilirsiniz işinizi görür ölçüde sonra yapmanız gereken tek şey bol bol uygulamalı çalışmalısınız hazırların üzerinde kendiniz yazı yazın büyütün küçültün ona göre pixel ayarlayabilirsiniz . . . tek çalışma değil aynısından 10 tane yapın ayrı klasör oluştunuz iyi...
  8. graphhy

Mobil Bilgisayar Servis Logosu

hocam size bir çalışma yaptım buyurun iyi çalışmalar kolay gelsin :) :)
  9. graphhy

Logo Tasarımı Yaptım Yardıma İhtiyacım Var

Kartvizit arka yüzeyine sadece ortalayıp logo koyabilirsiniz . . . Ön yüzünü gerekli bilgileri girersiniz örnek olarak bu şekil yapabilirsiniz . . .
  10. graphhy

Ön Yüz Arka Yüz :grafikerler:
  11. graphhy

3ü1 Arada Kapak

teşekkürler hocam
  12. graphhy

3ü1 Arada Kapak

:grafikerler::clap2::clap2::clap2: Değişik bir fikirle karşınızdayım ...
  13. graphhy

Emin • Logo

switch between ve warp ayarı biraz sıkıntı var daha dikkatli çalışmanız lazım hocam iyi çalışmalar kolay gelsin ....
  14. graphhy

ıllustrator acil yardım

Type menüsünden create outlines kısayolu ctrl+shift+o çalışması ondan sonra baskı da çıkar sanırsam oyle olması lazım
  15. graphhy

19 mayıs

19 MAYIS GÜNÜ HAZIRLADIĞIM ÇALIŞMAYI PAYLAŞMAK İSTEDİM :) ARADAN 2 GÜN GEÇMİŞL AMA OLSUN GENEDE GÖRMENİNİZİ İSTEDİM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :iloveyou:
Yukarı Alt