GürhanErkal tarafından yazılan mesajlar

1. GürhanErkal

Video/grafik alanında tecrübeli

İzmir- pasaporttaki ajansımıza Video ve grafik tecrübesi olan, tanıtım filmleri konusunda deneyimli After effects, premiere, illustrator, photoshop, indesign programlarını kullanabilen tasarımcı aranmaktadır. Cinema 4d bilmek tercih sebebi olacaktır. info@batimedya.com adresine CV'lerinizi...
  2. GürhanErkal

Deneyim

@Onur Tuğrul Aslında hemen hemen her meslek için bu sorun geçerli. Cevapta aşağı yukarı aynı. Stajyer gibi az ücretli yada maaliyetine bir kurumda yardımcı grafiker hükmünde çalışacaksınız. Ve bu durumda olabildiğince çok şey öğrenmeniz gerekecek. Bütün bunların yanında portfolyo hazırlamanız...
  3. GürhanErkal

2014 video-animasyon reeli

@Şener CANÖZ Teşekkür ederim
  4. GürhanErkal

2014 video-animasyon reeli

5. GürhanErkal

izmirli grafikerler ?

Birkaç tane iyi yer var ama @gaskey İzmir piyasasının geneli bu şekilde çalışır hocam çok az sayıda ayakta durmaya çalışan iyi yerler var fakat bunlar da İzmir firmalarının bir türlü kurumsallaşamaması, ekonomik anlamda bırakın dünyayı Türkiye ile bütünleşememesi gibi özel nedenleri var. 40...
  6. GürhanErkal

Nasıl açıldığını tartıştık, peki ajansı açtık, ee sonra?

Hocam benzeri şeyleri 2012'de yaşadım. Gördüğüm kadarıyla siz de benle aynı hatayı yapmak üzeresiniz ki tabi özel durumlarını ekonomik durumunuzu bilmeden konuşuyorum. Eminim sizin kafanızda da şık bir ofis, yetenekli işe aç çalışanlar, dolayısıyla güzel yaratıcı işler var. Bu durum beynimizi...
  7. GürhanErkal

Illustrator cc ile align

Merhabalar arkadaşım öncelikle işin zor:) Çünkü corel bir yana diğer tüm yazılımlar bir yana:). Diğer yazılımları kullanmak senin için zor olacaktır. O yüzden geçişi hızlandırmak için corel bağlantılı lütfen düşünme. Çünkü corel dışındaki hemen hemen tüm grafik, 3d, compositing yazılımlarının...
  8. GürhanErkal

Showreelim-animasyon ve hareketli grafik

Teşekkürler arkadaşlar daha iyi olacak ileride inşallah
  9. GürhanErkal

Showreelim-animasyon ve hareketli grafik

Merhabalar 2014'deki bazı çalışmalarımı da ekleyerek showreelimi güncelledim. İzlerseniz seviniriz. Freelance ve batımedya adı altında yaptığım çalışmalar yeralıyor bu videoda. Ağırlıklı 2D animasyon ve motion graphic çalışmalar. Çalışmalardaki çizimlerin birkaçı hariç hepsi kendime ait...
  10. GürhanErkal

Ateş effect i nasıl yapabilirim

Video copilot adresinden bunları bulup alabilirsiniz. Bu tür ek videolar genelde "Action Movie Essentials" başlığı altında bulunur.
  11. GürhanErkal

Kinetik tipografi after effects

Merhabalar ben bu tür işlerle uğraşıyom tabi profesyonel olarak bu tarzda işlerde 15-30 sn uygun sürelerdir. Bir dakikayı geçen işleri kimseye tavsiye etmeyiz zaten. Bir dakikalık bir işin yapım süresi (tabi içeriğe göre) 3 ila 7 gün arasında değişebilir. Kinetik tipografi başlı başına bir alan...
  12. GürhanErkal

Yarışma için afiş

:) Estağfirullah O kadar da teknik bir konu değil bu. "Tam pazarcı işi gibi oldu", Ya da "90'lardan kalma mı bu?" soruları hayat kurtarıyor arada deneyiniz. Başarılar.
  13. GürhanErkal

Yarışma için afiş

Tekrar merhaba Konuyla ilgili derken illa arapça görünümlü olması gerekmez serifli bir karakter bile daha uygun olurdu diye düşünüyorum. Müşteriye suyunu kaçırmadan:) baskı yapmak her zaman iyidir sonuçların daha iyi olacağı konusunda onu eğitmelisiniz bence. Herşey bir yana peygamber &...
  14. GürhanErkal

Dişlerimizi kaybetmeden önce (infografik)

Çok iyi elinize sağlık
  15. GürhanErkal

Bilgisayarim Boğuluyor. Ayrica İşlemci Önerisi Dizüstü

Aslında gerçek hayatta bu rakamların çok önemi yok dostum. Bir laptop alıyorsan ondan hız ve stabilite değil sadece mobil olmanın getirdiği kolaylıkları beklemen lazım. Uygun fiyatlarda laptoplarda düzgün çalışmayı unutmak en önemli şart. He olacağın en iyisi ne diyorsanız Macbook pro...
Yukarı Alt