HEG37 tarafından yazılan mesajlar

1. HEG37

Speed art! ''Istanbul 3001''

Tebrik ediyorum çok başarılı bir çalışma devamını bekliyoruz
  2. HEG37

Logo için maskot önerisi

siteye baktım da bir tavsiye bannerdaki yazıyı hafif grili beyaz yapın ve o mouse üzerine gelince sağa gitme efekti pek hoş değil. bir de biraz genişletin siteyi. Maskot konusunda yardım edemeyeceğim kusura bakma
  3. HEG37

Basit Bir Çalışma. Eleştirilerinizi Bekliyorum.

başarılı tablodaki atın kısımlarını (kuyruk gibi) etraf gibi tabloya boyanmış gibi gösterebilirsin ve çıkışına doğru yumuşak bir geçişle bu hale gelebilir tabi bu bir fikir kötü de durabilir. Ama görüntü güzel
  4. HEG37

kendim için hazırladığım kartvizit çalışmalarım bu konuda acemiyim

Sunum gayet iyi fakat isim telefon gibi bilgiler olmalı birde ön tarafını 180 derece çevirince market çantasının kulpu gibi duruyor D harfi arka taraf ise tam boy yapman tam olmamış D uzamış falan. Ama yaratıcılık çok iyi az düzeltmeyle çok iyi olabilir
  5. HEG37

Afiş Ve Manipülasyon Karışımı Eleştiriye Açığım...

yaratıcı ama bir tek superman logosunun etrafındaki grilik hoşuma gitmedi belki kemerimsi altından geçen kuşağın altından geçseydi olabilirdi yada sadece o yumuşak grilik olmasa da olurmuş gibime geliyor ama başarılı devamını bekleriz
  6. HEG37

Kendi logoma wallpaper tasarımı

@Ali Kürşat SABANCI Aslında o tam merkeze yerleştirilmiş gölge idi ama neyse aslında eski bir avatar yenisini yapmaya vaktim olmuyor olunca değiştiririm
  7. HEG37

Teşekkürler GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. HEG37

@ozan kaya teşekkürler. a harfine az benziyor ama ilk yaptığımda böyleydi sonradan da oynamadım.
  9. HEG37

Telefon kapağı tasarımı

anladım yani siz basıyorsunuz bende bunları yapan bir yer var sandım da oyüzden sordum teşekkürler
  10. HEG37

Telefon kapağı tasarımı

ben de s3 mini kullanıcısıyım nereden yaptırıyorsun ayrıca bakalım nasıl gelecek ben de merak ettim
  11. HEG37

@Ahmet Bora Onay beğenmene sevindim teşekkürler
  12. HEG37

Sade olsun istedim umarım beğenirsiniz...
  13. HEG37

Bir sayfa için kapak fotoğrafı

Bana sorarsanız biraz daha uğraşırsanız daha iyi şeyler çıkabilir. açık konuşmak gerekirse ilk baştaki diğerlerinden daha iyi ama yukarıdakine de çok iyi yapmışsın diyemeyeceğim. Bir kere bana sorarsan facebook kapak fotoğrafına facebook adresi yazmak bence gereksiz ama olması da o kadar sorun...
  14. HEG37

Takım Logoları 3D photoshop yapımı

kara kartal daha güzel olmuş bir Galatasaraylı olarak
  15. HEG37

3D Bathroom Çalışması

ben tek kelimeyle bayıldım elinize sağlık
Yukarı Alt