herbi tarafından yazılan mesajlar

1. herbi

resimdeki font lazım!!!

arkadaşlar resimdeki fontun ismi nedir?
  2. herbi

çok özel fontlar 600 adet

link kırıkk,, Bilginize
  3. herbi

3D MAX bilen AUTOCAD bilen söve işinde çalışacak 3 yıl deneyimli bay ve bayan...

Merhaba Arkadaşlar.. 3D MAX bilen ve Autocad bilen söve firmasında çizim ve tasarım yapacak 3 yıl deneyimli bay veya bayan elaman aranıyor.. Yer: Avcılar-Esenyurt /İSTANBUL İletişim : (0544) 216 78 79 mail: da34da25@hotmail.com
  4. herbi

3d max9- 64 bit olan varmı?

hakan bey öncelikle çok teşekür ederim ama sadece şöyle key crak falan dowland linkli olan yokmuydu acaba saygılarımla teşekür ederim :)
  5. herbi

3d max9- 64 bit olan varmı?

arkadaşlar ben windows 7 işletim sistemi kullanıcısıyım fakat bilgisayarıma max9 32 bit yüklediğim zaman sorun veriyo 64 bit istiyo ve bir çok yerde aradım bulamadım lütfen acilen yardımcı ola bilirmisinizzz çokk acil lazım :confused::confused::confused:
  6. herbi

kurumsal kimlik paketi (cdr.dosyası) logo, çepli dosya, karvizit, zarf, antetli kagıt

link kırık bendelütfen düzeltirseniz sevinirim :)
  7. herbi

Adobe After Effects CS3 Görsel Eğitim Seti (Türkçe)

ekin bey linkler kırıkk :S düzeltirseniz sevinirim :)
  8. herbi

After Effects Dersleri 1

teşekür ederim sayın YAŞAR bey :))
  9. herbi

After Effects dersleri 4

teşekür ederim YAŞAR bey :)
  10. herbi

Yeni başlayanlar için adobe after effects görsel anlatım dersleri lazım !!!!

yeni başlayanlar için kaç part olursa görsel anlatım dersleri lazım forumda aradım ama bulduklarımda linkleri sıfırlanmış yani silinmiş lütfen a dan z ye adobe after effects görsel anlatım dersleri indirme linkleri yazarsanız sevinirim saygılar :)
  11. herbi

After Effects Dersleri 1

abdullah bey rapidshare den desr erorr veriyo link yenilerseniz inşaalah :):)
  12. herbi

After Effects Dersleri 2

tşk ederim abdullah bey :) ama bu derslerin 1 - 2 - (3) -4 diye gitmiyomu yani 3 ders yokmu :):) yeni konularla başarılarının devamını dilerim :) abdullah bey link eror veriyo rapidshare de insaşalah bunuda yenilersiniz :):)
  13. herbi

Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

Wallah ben bir yerden eğitim almadım kendi imkanlarımla kendi araştırmalarımla azda olsa öğrendim tabi fazla bilmiyorum sizin gibi büyük üstadlarımız sayesinde eyer öğretirseniz tabi öğrencem inşaalah ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN :)
Yukarı Alt