ilknur kaya tarafından yazılan mesajlar

1. I

Yardımcı Grafiker / Istanbul Avrupa

Merhaba İş arayışınız devam ediyorsa yerimiz yenibosnadadır görüşmek isteriz. Yükseliş Ajans İbrahim ATEŞOĞLU 0541 652 41 68 iatesoglu@tekstiltrend.com
  2. I

Grafiker tam zamanlı yada freelance

Merhaba Cv ve Portfolyonuzu gönderirmisiniz. Yükseliş Ajans İbrahim ATEŞOĞLU iatesoglu@tekstiltrend.com
  3. I

Grafik Tasarımcı / Bayrampaşa-İstanbul

Merhaba Cv ve Portfolyonuzu gönderirmisiniz. Yükseliş Ajans İbrahim ATEŞOĞLU iatesoglu@tekstiltrend.com
  4. I

İstanbul Avrupa Yakası İş Arıyorum

merhaba yükseliş ajans olarak grafiker aramaktayız size uyarsa portfolyonuzu değerlendirmek isteriz. Yükseliş Yayıncılık iatesoglu@tekstiltrend.com yenibosna / İstanbul
  5. I

Tasarımcı garfiker ist avrupa yakası

Merhaba Cv ve Portfolyonuzu gönderirmisiniz. Yükseliş Yayıncılık İbrahim ATEŞOĞLU iatesoglu@tekstiltrend.com
  6. I

Deneyimli Grafiker...

Merhaba Cv ve Portfolyonuzu gönderirmisiniz. Yükseliş Yayıncılık İbrahim ATEŞOĞLU iatesoglu@tekstiltrend.com
  7. I

çok acil iş arıyorum! Dergi, gazete vs..

8. I

Tam Zamanlı İş Arıyorum

9. I

Grafiker / Desinatör İş arıyorum - İstanbul / Avrupa

10. I

Tasarımcı garfiker ist avrupa yakası

11. I

Tasarımcı Grafiker ist avrupa yakası

Merhaba İş arayışınız devam ediyorsa Cv ve Portfolyonuzu gönderirmisiniz. Yükseliş Yayıncılık İbrahim ATEŞOĞLU iatesoglu@tekstiltrend.com
  12. I

Grafiker ya da Grafiker yardımcısı olarak iş arıyorum..

13. I

Tam zamalı grafiker :)

14. I

Tam Zamanlı Profesyonel Grafik Tasarımcı

Merhaba; Portfolyonuzu bize gönderirmisiniz. iatesoglu@tekstiltrend.com
  15. I

Grafiker Aranıyor

İlanımız günceldir
Yukarı Alt