jarod tarafından yazılan mesajlar

1. J

Grafik Tasarım Freelance işler yapılır.

ilan günceldir
  2. J

ilanım günceldir
  3. J

• Sezer Turan • 0 539 613 17 14 • sezerturan34@gmail.com • Şişli/Avrupa yakası • Photoshop CS6 (çok iyi) Illustrator (Çok iyi) Flash CS6 (İyi) Indesign (İyi) Yaptırmak istediğiniz Grafik Tasarım işleriniz uygun ücretler karşılığında yapılır. Yaptırmak istediğiniz...
  4. J

Cinema 4D laptop kapanma sorunu Yardım.

Sorun belki RAMden gelebilir çünkü C4D için en az 6GB RAM gerekiyor halbuki seninki 3GB ondan olabilir
  5. J

Grafiker/Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum

Merhaba, Grafiker olarak iş arıyorum, Şu anda bir ajansta çalışmaktayım Web arayüz tasarlıyorum. Maatbacılık'tan, baskı, serigrafi bilgim yoktur genelde Dijital Tasarım yaparım. (Web Arayüz, Flash animasyon, kurumsal kimlik, broşür, açık hava reklamı, kart vizit, logo...) Motion Graphics...
  6. J

Yardımcı Grafiker / Istanbul Avrupa

ilan günceldir
  7. J

ilan günceldir
  8. J

Logo yaptirmak istiyorum

Grafikerim, size uygun fiyatta logo tasarlayabilirim, ilgilenirseniz tel : 0 539 613 17 14
  9. J

Iyi Günler , BilgeAdam Eğitim merkezinde, Grafik ve Web Tasarım kursu aldım. Herhangi bir iş tecrübem yoktur ama amatör olarak kendimi geliştirmeye bakıyorum 1 senedir. Yardımcı Grafiker olarak başlamak istiyorum bir ajansta, full-time zamanlı. Gelecek aylarda 3Dmax, Autocad, V-ray...
  10. J

Iyi Günler , BilgeAdam Eğitim merkezinde, Grafik ve Web Tasarım kursu aldım. Herhangi bir iş tecrübem yoktur ama amatör olarak kendimi geliştirmeye bakıyorum 1 senedir. Yardımcı Grafiker olarak başlamak istiyorum bir ajansta, full-time zamanlı. Gelecek aylarda 3Dmax, Autocad, V-ray...
Yukarı Alt