kılıçbey2005 tarafından yazılan mesajlar

1. K

swf editleme

@atmxeon bahsettiğin programlarla denedim ancak olmuyor.ilk mesajdaki dosyayı indirip bakarsan (eğer kodlardan anlıyorsan) belki sorunumu çözebilirsin
  2. K

kod bilmeyenler dinamik siteleri nasıl yapacak?

gönderdim bu programla çok şey yapabilirsin.
  3. K

swf editleme

Bumesajı şu an itibariyle 133 kişi okumuş. Merak ettiğim şey; acaba bu 133 zat swf editlemeyi mi öğrenmek için baktı, yoksa bilgilerimi yetmedide tek bir kişi bile cevaplamadı? Teşekkürler yine de...
  4. K

WYSIWYG Web Builder 7 Html bilgisi olmadan site tasarlama Sürükle bırak desteği Yeni sayfa ve dosya ekleme Form ekleme Tablo oluşturma Font, renk, boyut ayarlama Html ve javascript desteği ActiveX, Java, Flash, Windows Media Olayer, Quicktime, Real Audio eklenti desteği İnternet sitesini...
  5. K

Web Builder programları var. Yaptığın tasarımları o programlarda kullanabilirsin.
  6. K

swf editleme

adobe flash 9 ile oluşturulmuş bir swf'yi decompile ederek fla uzantılı dosyaya dönüştürdüm. action script bilgim çok az olduğundan dosya içerisindeki bir linki iptal edip tekrar çalıştıramadım. bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. ilgili dosyaları aşağıdan...
  7. K

İllustrator da Kompozisyon Oluşturma - 001

link silinmiş yenilermisiniz? teşekkürler
Yukarı Alt