KingMe tarafından yazılan mesajlar

1. KingMe

Bu videodaki eğitimleri nereden bulabilirim

mrb arkadaslar iyi çalısmalar linkte belirrttiğin çalışmanın eğitimini nereden bulabilirim. şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum
  2. KingMe

Fotoğrafta belirrttiğim kilit ne işe yaramaktadır

teşekkür ederim saolun :)
  3. KingMe

Fotoğrafta belirrttiğim kilit ne işe yaramaktadır

mrb arkadaşlar iyi çalışmalar konumdaki fotoğrafta belirttiğim kilidi kaldırırsak ne olur kaldırmazsak ne olur
  4. KingMe

Ateş effect i nasıl yapabilirim

Mrb arkadaslar bi iş yerinin logosunda İ Harfi Meşale olduğu için Meşalenin ateşini after effecte yapmam gerekli sizden ricam bana after effect de kullanabileceğim bir ateş effekti önerebilirmisiniz ?
  5. KingMe

Video nasıl düzenleyebilirim

mrb arkadaşlar öncelikle sormak istediğim soru bilirsiniz ki Fotografcılar düğün salonlarında video görüntüleri alırlar ve bu videoları hangi program üzerinde işleme yaparlar After Effekte ben bu videoları Kesip birleştirme nasıl yapabilirim ? bana bu konu ile ilgili video eğitimi felan varsa...
  6. KingMe

Osmanli perde kartviziti

Görüşünüz İçin Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi Osmanlı Tuğrasıyla yazının Arasını biraz açsam daha ayırt edile bilir olacaktır. Resim KOnusuna gelince de Asıl da bu resim Olmicak ama koyacağım resmi soylediğiniz gibi dikkate alarak yerleştireceğim. Tekrar Teşekkür ederim
  7. KingMe

Osmanli perde kartviziti

merhaba arkadaşlar, bu kartvizit hakkındaki düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi sunabilir misiniz? kartvizit üzerindeki resim, müşterinin resmi değildir sonradan kendi belirlediği resim yerleştirilecektir.
  8. KingMe

Photoshop un baskidaki renk ayarlamasi ve monitor renk ayarlari nasil olmalidir

mrb arkadaşlar öncelikle herkeze kolay gelsin herkezin bildiği gibi photoshop çok kapsamli ve geniş bir programdir ve günümüzde bir çok kişi photoshop u kullanmaktadir ve çok derin bir programdir ayrica tekrar edilmediği sürece photoshop kullaniciyi elinin tersiyle iten bir programdir. Benim...
  9. KingMe

Adobe after effects cc particule world

@marijuana195 hocam ling e baktım dowlanda tıkkladığımda bi anket geliyo orada ne yapmam lazım :S
  10. KingMe

Adobe after effects cc particule world

Mrb arkadaşlar kolay gelsin bi eğitim videosu izlerken cc particular world aracımın olmadığını ve bunu nereden temin edebilirim yardımcı olrusanız sevinirim
  11. KingMe

After Effects CS5 Ses Problemi

Mrb Arkadaslar Kolay gelsin After Effects CS 5 kullanıyorum ama çalışmalarımı yaparken ses alamıyorum program uzerinde bunun nedeni ne olabilir. ?
  12. KingMe

After Effects yardım

Hocam anlatmak istediğinizi anlıyorum fakat program açılır acılmaz o sekilde beyaz ekran geliyor ve yeni compozisyon oluştırsam bile o şekilde kalıyor cs5 te bu sıkıntı yok cs6 ve cs creavite cloud da var
  13. KingMe

After Effects yardım

http://n1309.hizliresim.com/1f/s/szj01.png Bu link üzerinden daha rahat görebilirsiniz
  14. KingMe

After Effects yardım

Soylediklerinizi yaptım hocam ama olmadı onunla alakalı deil sanırım cs5 de boyle bir sıkıntı yok. cs6 ve crevite cloud da boyle bir sıkıntı var anlamadım nedendir bilgisayarımın ozellikleri program için fazlasıyla yeterli ama nedense sıkıntımın cewabını bulamadım :s
  15. KingMe

After Effects yardım

mrb arkadaslar kolay gelsin adobe after effect programını yukledim ama yeni bir kompozisyon oluşturmadan once kompozisyon sayfam beyaz bir şekilde karşıma geliyor kompozisyon oluşturduğumda da aynı sekilde beyaz kalıyor resimde grdüğünüz gibi bu sıkıntıyı nasıl atlata bilrim bana...
Yukarı Alt