kmlzkan tarafından yazılan mesajlar

1. kmlzkan

Blackboard tasarımı

Türkçe karakter sorunu vardı yazıları Convert edip noktalarını baskıya girmeden yaptım,renk konusunda müşterinin isteği doğrultusunda hareket etmek zorunda kaldım eski tahta rengi istendi, "sade sucuk" olayına gelince klasik bi müşteri ve herbişeyi benden iyi bilenlerden.Ki omletler...
  2. kmlzkan

Blackboard tasarımı

Mecburen acil bi tasarım oldu ama paylaşmak istedim,saygılar...
  3. kmlzkan

Arkadaşlar acil !

@Kemal Aksekioğlu Teşekkürler Kemal bey süper.
  4. kmlzkan

Arkadaşlar acil !

Sağol kardeşim bi bakarım buna
  5. kmlzkan

Arkadaşlar acil !

Görseldeki gibi bi tasarım yapmam gerekiyor arkadaşlar menü tarzında.Büyük puntoyla yazılan fontu bileniniz varsa lütfen göndersin ya da buna benzer bu tarz bi tasarımda kullanabileceğim font varsa çok iyi olacak yarına yetiştirmem gerek şimdiden teşekkürler...
  6. kmlzkan

karakalem...

@H-D https://www.grafikerler.org/forum/konu/yazim-ve-telaffuz-hatalari.37409/ Saygılar...
  7. kmlzkan

karakalem...

Eline sağlık..
  8. kmlzkan

Bigbang Channel logo çalışması

Böyle bir kanal şimdilik yok ama olabilir de ;) Eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler...
  9. kmlzkan

Yeni logo çalışmam

Tahmin ettiğim yerden eleştiri geldi :-) kullanım alanı genel olarak Web ortamı olacak bunu göz önünde bulundurarak yaptım çalışmayı.teşekkürler.
  10. kmlzkan

Yeni logo çalışmam

Eleştiri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..
  11. kmlzkan

Logo çalışmam

Fotoğrafçı için logo çalışmam,görüş ve önerileriniz benim için değerlidir...
  12. kmlzkan

Logo çalışmam..

Denerim teşekkürler
  13. kmlzkan

Logo çalışmam..

@b3krkdk Firma benim firma oldugundan problem yok :)
  14. kmlzkan

Logo çalışmam..

Özel bir firma için yaptığım logo çalışmam,eleştrileri ve yorumlarınız için şimdidien teşekkürler...
Yukarı Alt