Leif tarafından yazılan mesajlar

1. L

Animasyonda sesler karışıyor. Yardım!

ilk kareye stop() komutu koyduysan durması lazım stop() oldugu halde mı durmuyor??
  2. L

Flash Elektron Dönmesi

motion tween kullanarak yap. sola bir nesne koy sonra tweenın bıtımınde en sağa koy aradaki tweenin ortasını çember çiziyor görüntüsü vermek için aşağı çek aynı zamanda tweenin ortasında nesneyi buyut hafif. Sonra bu tweenı kopyala dıgerının bıtımıne yapıstırıp ters cewır orta kısmındakı...
  3. L

As3 akordiyon yardım

Merhaba arkadaslar as2de yapılmıs bir akordiyonu as3te tekrardan yapmaya calısıyorum. Bir yerde takıldım as3 kodum calısmıyor. Yardımcı olursanız cok sevınırım. kodun as2 hali; for(dsa=Gelen_Rakam+1;dsa<=_root.Btn_Sayisi;dsa++) { new Tween(_root["btn" + dsa], "_y", Strong.easeOut...
  4. L

cok acil yardım !

sadadasdasdasdas
  5. L

flashta yıllık yapmak

Aslında flashta bu konuda cok yaratıcı seyler yapılabılır mesela kocaman bı arkaplan ustune resımlerı yazıları yerlestırıp tabı terslı duzlu olcak sekılde sonra sırayla yakınlasıp kısının resmını we yazısını gosterırsın sonra bır uzaklastırma anımasyonu tum resımler gorunur sonra donup baska...
  6. L

dönen spirale tıklamak....

spiral resmini al flash'a at mavıe clıp yap. Gir içine classic tweenle döndür bunu. çık dışına bas f8'e buton yap bunu. (bu kısmında ne demek istediğini pek anlamadım anladıgımı soyluyorum) butonun actionscript'ine f9'a basarak girceksin ben as2 kullanıyorum oraya on(press){ gotoAndStop("but")...
  7. L

Movie clip durdurma

Pek anlamadım ne anlatmaya çalıştıgını ama sanırım timeline mantıgını anlamamıssın sen. ilk girmesi gereken mcyi 1.frame'e koy sonra mc'nin uzunlugu kadar bosluk bırak f6 yap ikinci mcyi koy o bitince diğerini koy
  8. L

Flash Designerım iş arıyorum

İlan günceldir.
  9. L

Flashta Resim Üzerinde Belirli Noktalara Buton Ekleyerek...

Sametganal@hotmail.com ayrıntıları mail atın yardımcı olayım.
  10. L

cok acil yardım !

@cem1987_ cs6'da kaydedilen dosya cs4'te açılmaz dostum
  11. L

Flash Üstüne Staj Yeri Arıyorum

Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 3 yıllık flash deneyimim var. Staj yapacak kurum/kuruluş arıyorum. İletişim için; sametganal@hotmail.com Saygılarımla
  12. L

Hazır animasyon

Önceki baslıkta da youtube klibi wermissin bunu yapcam demıssın simdi böle diyorsun hangisi? Bu programa yeni başladıgımda yaptıgım bir cizgi film animasyonu war işine yararsa atarım
  13. L

cok acil yardım !

cs6'da cs4 dosyası olarak kaydedebilirsiniz
  14. L

Flash Designerım iş arıyorum

Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 3 yıllık deneyimim var. Flash oyun - animasyon işleri arıyorum. İletişim için sametganal@hotmail.com
  15. L

Flash Designer iş arıyor

Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 3 yıllık deneyimim var. Flash oyun - animasyon üzerine staj ve çalışmak için iş arıyorum. İletişim için sametganal@hotmail.com
Yukarı Alt