lusy99 tarafından yazılan mesajlar

1. L

Hangisi daha önemli ?

Tebrik ediyorum sizi :)
  2. L

A5 tek yön el ilanı - torino sigorta

Meslekte yeniyim. düşüncelerinizi en acımasız şekilde bekliyorum iyi günler dilerim.
  3. L

Özel Güvenlik Kartvizit Tasarımı

Merhabalar. 1.tasarım cok iç içe olmuş okumakta zorluk çektım açıkçası.
  4. L

2 tane kartvizit tasarımı yaptım

Yoldan geçen biriside bunları yapabilicek Kapasitede.
  5. L

Dergi basımıyla alakadar sorular

Herkez Kendi İşini Yapsın.
  6. L

Aİ de projenin ölçülerine bakmak

Merhabalar. Artboard tool ile sayfa ebadına, Windows/Transorfm (shıft+f8 ) objenın ölçüsünü görebilirisinz
  7. L

Flyer el ilanlari

arkadaki motifler neyı ifade ediyor ? çalışmanın genelı başarılı ellrınze sağlık.
  8. L

Vs akademi.

Sduyodakı arkadaslar yardımcı oldu cok teşekkurler :) cok yararlı olacak.
  9. L

Vs akademi.

Merhabalar cok önemlı bır konum olucaktı. vs akademıden 1 aylık paket aldım fakat hala erişm saglayamaıorm.banka ıslermelrıne kadar hersey tamam. vs akademıden tanıdık yada uraya ulasmam ııcın bır yol varsa lutfen bıldırısenız sevınırm :S.:mad:
  10. L

Turkıs Pizza El ilanı Acil yorumlarınız gerekıo....

bana yol gosterdıgınız ıcın teşekkur ederım arkadaslar acele yapılan bır iş di paydos a yakın bır zamnada tasarlandı :) yenısı yaparız arrtık
  11. L

Turkıs Pizza El ilanı Acil yorumlarınız gerekıo....

mesela ne gıbı desen kullanabılırm yada desen olmasada ne kullanabılırm örnegın ?
  12. L

Altın Oran !!

tteşekkkureler her yerde mevcut bu yazının aynısı fakat tasarımlarda ne işe yarar nasıl kullanılır bunu bılmıorum :S nasıl yapılır ve neye göre yapılrır.
  13. L

Altın Oran !!

kımse neden bırseyler yazmıyor.:mad:
  14. L

Altın Oran !!

Merhabalar uzun zamandır bu konuyu araçtırıorum fakat düze cıkamadım. altın oran nedır tasarımlarda ne gıbı yararı dokunur ? ve nasl yapılır:allalla: lutfen bilen bırısı acıklıga kavustursun benı sımdıden teeşekkur ederımmm
  15. L

daire etrafına meyve dizme

çok teşekkurler emegınze saglık güzel bir ders
Yukarı Alt