lycodes tarafından yazılan mesajlar

1. lycodes

Web Tasarım Yapabilecek Uzmanlar

@Arzu ULUIRMAK ne kadar doğrudur imzanızdaki cümle diyorum. saygılar.
  2. lycodes

kimden mail@ozcgrup.com.tr tarih 04 Mart 2011 12:10 konu Re: Proje2 ayrıntıları gizle 12:10 (3 dakika önce) Merhaba; Ödemeniz günün kuruna çevrilip hesabınıza gönderilmiştir. Dekont denizbank tarafından size ulaştırılmıştır. Bilginize
  3. lycodes

@ozer öyleymiş :)
  4. lycodes

kimden mail@ozcgrup.com.tr tarih 01 Mart 2011 17:45 Merhaba; Mailiniz incelenmek üzere işleme tarafımızca alınmıştır. Uygun görüldüğü taktirde ödemeniz. Cuma günü yapılacaktır. saygılarımızla...
  5. lycodes

P.tesi-Cuma 09:00-19:00 arasında "kurumsal" çalışan firmadan 22 saat önce(Pazartesi 13.36) attığım maile halen hiç bir cevap gelmemiştir.
  6. lycodes

Firmanız açısından ne ifade ettiği beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Buradaki emekçilerin bu durumu bilmesi yeter. Ayrıca mail attım.Mailime cevabınızı merakla bekliyorum.
  7. lycodes

@kozcelik Hayır ödenmemiştir. Ayrıca belirtmeliyim bana ödemediğiniz tutar yolda sokakta günlük harcadığımız komik bir rakamdır. İş bitene kadar neredeyse her saat başı arandım-mail aldım, iş bittiğinde hiç bir telefonuma cevap verilmedi, 2-3 defa ödeme ile ilgili mail attığım halde cevap...
  8. lycodes

tarih 18 Temmuz 2008 12:24 konu RE: İlan ayrıntıları gizle 18 07 2008 Mrb... Proje 1 : Okyanus Adli Cafenin 20-40 adet arasinda urunu var ve bu urunleri internet uzerinden siparis almak istiyor. Sitenin gorselligi yapiliyor. Bu site icin musteri uyelik+musteri sepeti+ve siparis ver...
  9. lycodes

merhaba kazım bey! isminizi nereden biliyorum merak etmişsinizdir. 2008'de freelance işler yapardım piyasada.yine böyle bir ilanınız üzerine iletişime geçip istediğiniz işi yapıp teslim ettim ama ne gariptir ki sizden bir daha haber alamadım. burada karşılaşmak çok enteresan oldu.
  10. lycodes

Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

@HisarMedya tabi piyasada bu konuda çok katı tasarımcıların olduğunu biliyorum.Bence bir tasarımcı pek tabi ben işime hiçbir şekilde müdahale ettirmem deme hakkına da sahiptir.Ancak bu idealistlik işi reddetme civanmertliğini gösterebilmeyi gerektirir.Ekonomi pekte iç açıcı değilken bunu...
  11. lycodes

Bir reklam müşteri tarafından nasıl berbat edilir...

Bence bu durum bir taraftan da işi satanın eksikliğini gösteriyor.Şöyle ki; Tasarım konusunda profesyonel satın alma ekipleri olmayan müşteriler her daim gözlerine güzel gözükeni satın almayı tercih etmiştir ve bu da gayet doğaldır.Bu işin dinamikleri hakkında bilgi sahibi olsa zaten bir...
  12. lycodes

Kurumsal Kimlik Çalışmaları (144 eps+jpg)

paylaşım için teşekkürler.
  13. lycodes

Acun ve Maymunları...

birde forumda yeni sayılırım. bu yüzden usül ve erkâna da tam olarak hakim değilim.Köşe yazısı bölümünün altında böyle konuşmalar doğru mudur ve belki az da olsa siyasi söylemler uygun mudur, bilemedim.
  14. lycodes

Acun ve Maymunları...

Sayın Ozan Muhammet Bey, Elbetteki irdelemek, detaya inmek en doğrusudur.Zaten yaptığımız işin doğasında vardır, biz tasarımcı ve reklamcı olarak aksi yönde yaşayamayız. Madem öyle buyurun daha derine inelim ve ne gördüğümüze bakalım.Yorum yapan arkadaşımın "Medya Maymunu" diye tanımladığı...
  15. lycodes

Acun ve Maymunları...

Bu konulara müdahil olmayı hiç sevmesemde yazmadan edemedim.Tespitlerinizde atladığınız nokta bahsi geçen programın bir televizyon şovu olduğudur.Buradaki bahsettiğiniz haksız kazanç durumunu tam olarak anlayamadım. Ömrü hayatında 1 adet fatura dahi kesmeden yüzlerce tasarım&yazılım işi yapıp...
Yukarı Alt