mehmettan tarafından yazılan mesajlar

1. mehmettan

Ankara freelance grafik-tasarim-dizgi

ilan güncel...
  2. mehmettan

İlan günceldir
  3. mehmettan

@ONDESİNG Tamam hocam iletişim bilgilerim yukarıda mevcut, bir mail yada telefon yeterli :D Bu arada bana iletişim bilgilerini mehmettan06@hotmail com a mail atarsan iş sıkışıklıklarında paslaşırız :D
  4. mehmettan

Telif haklari

Arzu ULUIRMAK hocam ilgin ve bilgin için teşekkür ederim tam bir "danışman" gibi davranmışsınız. Evet danışman, ben burada kendimden pek bahsetmesemde beni 40 yıldır tanıyormuşcasına kestiğin ahkam için sanada teşekkürler.Ama şunu unutmayın meslekten önemlisi benim için kişilikte...
  5. mehmettan

Kişisel Kartvizit çalışmam

yorum için teşekkürler evet slogan başıboş dolaşıyor :)
  6. mehmettan

Hocam hatırlarmısın bilmem ama bi zamanlar dikey kartvizitler yadırganırdı. Şimdi çift taraflı bi taraf dikey bi taraf yatay yaptırılıyor. Yani bu tercih meselesi piyasada çok ciddi firmalar çok apsürk tasarımlı kartvizitleride tercih edebiliyorlar. Elbetteki senin fikrini eleştirmem. Ama...
  7. mehmettan

250 tl flash site xml

Site gerçekten güzel. Şöyle güzel modül düzenleri güzel. Ama üzerinde çalışılması gerektiğini kabul edersin sanırım. Zira sol menu modülü o kadar emeğe uymuyor sanki. Ellerine sağlık bence üzerinde çalışmaya devam et. Eminim marka olur.
  8. mehmettan

İlan günceldir
  9. mehmettan

açıklama için teşekkür ederim yazılar ve puntolar ve boyutlandırma konularında haklısın en kısa zamanda değiştirecem ama logonun sloganın vs yerleri konusunda sana katılmıyorum. Çünkü tek düze bi mizampaj anlayışı olmasına karşıyım yok logo sol üst kçşede olur adres en altta yada sağda...
  10. mehmettan

düzensizden kastın nedir hocam açarsan sevinirim yorum için teşekkürler..
  11. mehmettan

buda aynı çalışmanın farklı bir sunumu...
  12. mehmettan

Yorumlarınızı esirgemeyin...
  13. mehmettan

Telif haklari

İyi günler sizlere yaşadığım en büyük sorunu yazmak istedim. Mutlaka bu durum bir çoğınuzun başına gelmiştir. Bu sorunu çözenlerin nasıl çözdüğünü merak ediyorum. Biliyorsunuz bir firma tescil edilirken tescil kurumu şekli ile beraber diye bir ibare düşer. Bu logosuda tescillidir anlamına...
  14. mehmettan

Dijital Baskı Merkezi Tasarımı

fikir güzel :) Bir kaşar peyniri reklam afişi tasarımını nasıl yapardınız acaba merak ettim :) :) :)
  15. mehmettan

Freelance Grafik Tasarım Fiyat Listesi

@mcdost mcdost hocam sen hem logo tasarımını hemde tabela mizampajını ayrı fiyatlandırmalısın. Tabi bu benim görüşüm iyi çalışmalar dilerim.
Yukarı Alt