melek_35 tarafından yazılan mesajlar

1. melek_35

corel ve photoshop egitim kitapları

bana 2.el corel ve photoshop egitim kitapları çok acil olarak lazım.uygun ücret karşılığında elinde bu tarz egitim kitapları bulunan varsa benimle iletişime geçebilirmi lütfeeeeeeeeennnnnnnn..açıkçası kitapçılardaki ücretleri karşılayabilecek maddi imkanlara ne yazıkki sahip degilim.bu yüzdende...
  2. melek_35

corel ve photoshop egitim kitapları

bana 2.el corel ve photoshop egitim kitapları çok acil olarak lazım.uygun ücret karşılığında elinde bu tarz egitim kitapları bulunan varsa benimle iletişime geçebilirmi lütfeeeeeeeeennnnnnnn..açıkçası kitapçılardaki ücretleri karşılayabilecek maddi imkanlara ne yazıkki sahip degilim.bu yüzdende...
  3. melek_35

kadınca bakış adlı sitem için yaptıgım web tasarım

tşkler dikkate alıcam
  4. melek_35

kadınca bakış adlı sitem için yaptıgım web tasarım

kadınca bakış adlı bir sayfa hazırladım ve yayına geçirdim:D şimdi de mümkünse yorum ve desteklerinizi rica ediyorummm
  5. melek_35

Kesintisiz Eğitim Organizasyonu

keşke bu seminerlerin devamı da gelseymiş.ve de neden izmirde yok ki :-(
  6. melek_35

forumum için logo

İLANINIZ İLE İLGİLENİYORUM SAGLIKLI BİLGİ ALIŞ-VERİŞİ İÇİN İLETİŞİM ADRESİM : e.dogan1980@gmail.com
  7. melek_35

Flaş Banner Yardım

@Pegasus__ bu konuda ben size yardımcı olabilirim iletişim için e.dogan1980@gmail.com
  8. melek_35

D&P Burjum * Sinem SÖNMEZ

dekupe çalışması çok temiz degil kanımca iyi temizlenmemiş ve kötü bi görüntü oluşmuş
  9. melek_35

Grafikerlik konusunda freelance çalışabilecek takım arkadaşı.

merhaba iyi çalışmalar ilanınız ile ilgilenmekteyim iletişim için : e.dogan1980@gmail.com
  10. melek_35

Isim + logo + tasarım..

eger ilan hala aktifse ilgileniyorum...iletişim için: e.dogan1980@gmail.com
  11. melek_35

freelance yardımcı

ilanınız ile ilgilenmekteyim iletişim için : e.dogan1980@gmail.com
Yukarı Alt