MelisA* tarafından yazılan mesajlar

1. M

İlk takvim çalışmam...

@rhinokurt Teşekkür ederim dikkat ettim ona tekrar sağolun yorumunuz için.. :)
  2. M

İlk takvim çalışmam...

@htc_gny Teşekkür ediyorum. Renkleri fotoğrafa uydurmaya çalıştım bütün aylarda bu şekilde ilerledim. Takvimi teslim ettim fakat yorumunuzu dikkate alacağım. Tekrar teşekkürler. @Yaşar KARADENİZ İlginiz ve açıklamanız için teşekkür ederim. Sizleri anlıyorum elbette yönetici olmak hiçte...
  3. M

İlk takvim çalışmam...

@Funda Arıcı Bana inanın bu güzel dilekleriniz beni kendime getirdi :) Çok ama çok teşekkür ederim. Bunlar hoş şeyler değil ve insan ister istemez üzülüyor... Evet bu da benim ilk çalışmam da yaşadığım kötü bir tecrübe oldu. İnşallah dediğiniz üzere çok iyi işler başarırım. Elbette...
  4. M

İlk takvim çalışmam...

Öncelikle cevaplarım da geciktiğim için üzgünüm... Çalışmanıza şimdi baktım ve herhangi bir alıntı veya çalıntı yapmadığımı söylemek istiyorum. Süleyman Köklü isimli üye arkadaşımızın da dediği gibi ben bu tasarım için 3-4 gündür bilgisayar başından kalkmıyorum ve okulda önce taslak...
  5. M

İlk takvim çalışmam...

@Yaşar KARADENİZ Elbette.. Çok aradım ama ne yazık ki bulamadım. Bir tek bu vardı. Düşüncelerinizde haklısınız.
  6. M

İlk takvim çalışmam...

@Funda Arıcı Öncelikle ilginiz ve beğendiğiniz için teşekkür ederim. Şunu belirteyim ki bu bir ön taslaktı şuan hepsini tamamladım bütün aylar yazılar bitti. Taslak olduğu için 2012 yazısını eklemedim. Dediklerinizi de dikkate alıp tekrar teşekkür ediyorum :) @Stefan Y. Çok teşekkür...
  7. M

İlk takvim çalışmam...

Kimse yardım etmeyecek mi. :(
  8. M

İlk takvim çalışmam...

Merhaba. İlk takvim çalışmam ve beğenilerinize sunuyorum. Bütün hatalarımı söylerseniz çok mutlu olurum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum :)
Yukarı Alt