mugeszn tarafından yazılan mesajlar

1. M

Çok Uygun Fiyata InDesign Tasarımı

Merhaba, InDesign kullanmayı biliyorum. Çok uygun fiyata kitap vb. tasarımlarınızı yapabilirim. Saygılarımla, Müge Sözen mugeszn@hotmail.com
  2. M

Çok Uygun Fiyata Kitap-Dergi Tasarımı

İlân günceldir. Özellikle, kitap tasarımı önerilerini değerlendirmek isterim. M. Sözen
  3. M

Çok Uygun Fiyata Kitap-Dergi Tasarımı

Merhaba, InDesign CS5 kullanmayı biliyorum. Çok uygun fiyata kitap-dergi tasarımlarınızı yapabilirim. Müge Sözen mugeszn@hotmail.com
  4. M

Bedava Web Sitesi Tasarımı! (Referans Amaçlı/Sadece Masraflar)

Merhaba, Sunabileceğim referanslarım yok, ne yazık ki. Web tasarımında henüz çok yeniyim. Amacım gönüllü olabilecek kişilerle ücretsiz web tasarımı yaparak deneyim edinmek ve referans oluşturabilmek. M. S.
  5. M

Merhaba, Ben Joomlacı değilim. Dreamweaver kullanıyorum. Template kullanmıyorum, özgün tasarım yapıyorum. Amacım Web Tasarımı'nda kendimi geliştirmek. Müge Sözen
  6. M

Merhaba, Size, referans oluşturmak amaçlı, BEDAVA WEB SİTESİ TASARIMI hizmeti sunabilirim. Tasarım ücreti alınmayacaktır, sadece Alan Adı Tescili ve Hosting ücreti alınacaktır. ÜCRETSİZ bir web sitesine sahip olmak isterseniz, görüşelim. Saygılarımla, Müge Sözen İletişim...
Yukarı Alt