mustafacenik tarafından yazılan mesajlar

1. mustafacenik

...Bıdı Bıdı...

günaydın arkadaşlar ben geldim :) şener hayırlı olsun istanbula gelmişsin tam istanbul demesekte yakınındayım zaman zaman görüşürüz anadolu yakasındayım ben gebzedeyim ama sürekli gezdiğim için fırsat buldukça görüşelim ismail kanka nerdesin sen :) bi sen kaldın bak orada gel gel haftasonu...
  2. mustafacenik

...Bıdı Bıdı...

günaydın can dostum güzel insanlar nasılsınız bakalım :) ben geldimmmmmmmmm
  3. mustafacenik

GünaydınLar HoşçakaLLar

günaydınlar olsun kardeşlerim, abilerim ablalarım ve çok değerli grafikerler.org ailem biraz geç kutluyo olsamda geçmiş olan bin aydan daha hayırlı kadir gecemiz mübarek olsun. Nasılsınız görüşmeyeli özledim hepinizi aslı, şener, ismail, murat hocam ve çok değerli grafikerler.org ailem bayrama...
  4. mustafacenik

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR Bi tane kardeşim vardı dün arıycam diyodu kendisi beni baş harfi ASLI SAYILIR nerelerde acep :) @İsmail ÇOBAN as kanka iyi hemde coooook iyi sen nasılsın :)
  5. mustafacenik

GünaydınLar HoşçakaLLar

günaydınnnn form ailesi nasılsınız bakalım hepinize bol kazançlı bir hafta olması dileğiyle ....
  6. mustafacenik

GünaydınLar HoşçakaLLar

günaydın şener aslı ve diğer form ailesi nasılsınız yazamadım bi süre de arayamıyorum tel gitti :(
  7. mustafacenik

Grafikerler tanışma ve kaynaşma alanı :)

Şu tarihte doğdum diye başlayan uzun bir özgeçmiş yazısı ile zamanınızı almak istemiyorum... Vakit herkes için değerli ama biraz bahsedebilirim kendimden. Kocaeli Lafarge Aslan Çimento E.M.Lisesi Matbaa Bölümü mezunuyum. Eğitimli, deneyimli , eğlenceli ve profesyonelim. Tasarımda sadelikten...
  8. mustafacenik

...Bıdı Bıdı...

günaydın arkadaşlar hayırlı ve bol kazançlı bir hafta geçirmeniz dileğiyle...
  9. mustafacenik

900 TL Ödüllü “NG Box Kurumsal Satış Ofisi” Kurumsal Kimlik Yarışması

merhabalar öncelikle iyi akşamlar dilerim dehr adlı kardeşim konuyu yanlış anlamışsın sanırım özellikle anlatmak istiyeceğim ve altını çizerek söyleyeceğim bir şey varsa rica ederek konulardan acmış olduğum mesajların silinmesini kendim istedim. adminlerden herhangi bir suçlamada bulunman dogru...
  10. mustafacenik

...Bıdı Bıdı...

günaydın arkadaşlar nasılsınız
  11. mustafacenik

Yılmaz Kartvizit

teşekkürler arkadaşlar uzun zamandır atmıyodum yaptıgım çalışmalardan örnekler (dipnot : gece 3 te yapılmış bir tasarımdır ayrıca günün yorgunlugu bir yana uykusuzlukla savaşarak çıkmış çalışmadır :) )
  12. mustafacenik

...Bıdı Bıdı...

alooooooooooo nerdesiniz kimse yokmu :) hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınız
  13. mustafacenik

Yılmaz Kartvizit

14. mustafacenik

mustafa rüzgar cenik ;)

Yukarı Alt