Neuromancer tarafından yazılan mesajlar

1. N

Dergi ön-arka kapak tasarımı. İlk deneyim.

Corelde yaptığım ilk dergi tasarımıdır. iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum.
  2. N

Bu logo'mu nasıl saydam(none)yapabilirim yardım??????

Gölgenin dekupe sinin iyi olucağını zannetmiyorum. o yüzden üstteki logo yu ve alttaki text i al gölgeyi sonradan yaparsın basit bişey zaten oda.
  3. N

Logolarla ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim.

buda ajansın klasörü kapağı tasarımı, ön-arka katlanılıcak. Ajansda verilen logo işlerini çeşitli yaptığımız için her firma için fazlasıyla logo var =) yorum ve eleştirilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  4. N

Afiş e ihtiyacımız var

Sanırım ücret karşılığı olmadan yapılmıyacak bişey istedim, bana afiş için bi psd logo verirmisiniz ? http://www.motif-mannheim.de/Bilder/afis_deneme_2.jpg bu resimde en üstte var onun gibi bişey şimdiden çk tşk ederim x)
  5. N

Afiş e ihtiyacımız var

S.a bizim bi afiş e ihtiyacımız var, bi afiş yapıldı yanlız beğenilmedi halk oyunları yapılıcak afişe ihtiyaç var http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs457.snc3/26130_378561976895_624141895_3889225_5477916_n.jpg böyle bişey yapıldı yanlız beğenilmedi, kızlar oynıyacak onun için...
  6. N

Fotoğraf Kaymış [YARDIM]

çekim esnasında fotoğraf makinası titretilmiş, foto net çıkmamış :S
  7. N

Fotoğraf Kaymış [YARDIM]

Hayır fotoğraf kaymış, büyük fln değil yani, yüz hatları fln kaybolmuş.
  8. N

Kişisel sitem online { Flash } neurom4ncer.com

asLında bu kadar :D daha neleri düzenlememe grk bilmiyorum, bide bi sorum oLucak flash xml, klasör içindeki font u deqiştirsem font da deqişirmi flash da ? yorum için tşkler.
  9. N

cs 4 ~ 3D problemi

Teşekkür ederim.
  10. N

cs 4 ~ 3D problemi

s.a arkadaşlar, cs4 portable indirdim yanlız 3d gözükmüyor bende resim anlatıyor herşeyi, sizce neden ? nasıl çözebiliriz?
  11. N

Modex Moda Merkezi kartvizit tasarımı

Gerçekten güzel Elinize sağlık.
  12. N

Fotoğraf Kaymış [YARDIM]

biLen bi arkadaşımız yok mu ?
  13. N

Fotoğraf Kaymış [YARDIM]

Merhaba arkadaşlar, bi kaç fotoğraf çıkarttırıcaz yanlız bu fotoğrafların bazıları hafif kaymış bunu nasıl düzeltebilirim, Daha önce actions 'lara bakarken gördüm gibi hatırlıyorum ama taradım bulamadım site içi arama yaptım gene bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum Tşkler.
  14. N

yeni çalışmam

gerçekten çok iyi, elinize sağlık.
Yukarı Alt