nevdar_1986 tarafından yazılan mesajlar

1. N

Flash' da Karikatür Çizimi;

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Online bir mizah sitesi için pc' de karikatür çizmem gerekiyor. Site; animasyonlu karikatürleri kabul etmiyor. Bu yüzden; hareketsiz çizebilmek yeterli benim için. Acaba bana bunun anlatıldığı yerlerin linki verebilir misiniz ya da bilen birisi bana başından...
  2. N

Ps' de Karikatür Çizimi;

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Ben Ps' de sadece resim düzenleme biliyorum, o da başlangıç seviyesinde. Ama; online bir mizah sitesi için pc' de karikatür çizmem gerekiyor. Site; animasyonlu karikatürleri kabul etmiyor. Bu yüzden; hareketsiz çizebilmek yeterli benim için. Acaba bana bunun...
  3. N

111 Photoshop Text Styles

paylaşım için tşk. --- edit: link silinmiş. rica etsem yeniler misiniz?
  4. N

7500 den fazla Dev Font arşivi...

teşekkürler. elinize sağlık. hf' den olması da ayrı bi güzellik olmuş :clap2::thumbup::clapping:
  5. N

Fontlar Arşivi (Sürekli Güncellenecek)

ellerinize sağlık.
  6. N

çok özel fontlar 600 adet

tşk ancak link ölmüş. rica etsem yeniler misiniz?
  7. N

fLash ı bastan anLatacak biri yok muu simdiden tsk

ben de flash ta karikatür çizmek istiyorum, karikatürler animasyonlu olmayacağı için kolay olacağını düşünüyorum. bununla ilgili bir site, döküman vs var mı? varsa adresi nedir? bir de; bu istediğim şeyi en kolay hangi programla yapabilirim? çok az ps biliyorum çizim konusunda. başka da bilgim...
  8. N

Çizgi Karakterler Paketi - İndir

linklerin 2 si de silinmiş. rica etsem yeniler misiniz?
  9. N

Illustrator insan çizimleri (ai)

rica etsem linki yeniler misiniz?bir de flash da çizmeyi de anlatırsanız çok makbule geçer.
Yukarı Alt