Ömer KORKMAZER tarafından yazılan mesajlar

1. Ömer KORKMAZER

Açık Büfe & Kahvaltı Resimleri

Harika paylaşımınız için teşekkürler, Baki saygılar
  2. Ömer KORKMAZER

Harika bir beyniniz var!

Paylaşım için teşekkürler, üstadım.
  3. Ömer KORKMAZER

Grafikerlik Nedir?

Grafikerlik Matbaa da (sekreter+çizen+kesen+boyayan+acıkmayan+demirbaş aynı zamanda gereksiz) ajansta uyumadan çalışandır.
  4. Ömer KORKMAZER

ÖZGE MARDİ BAYAR İle Photoshop Atölyesi BAŞLIYOR !!!

Yazıları google çevirici ile çevirip mi eklediniz?
  5. Ömer KORKMAZER

RGB 300 - CMYK 300 Farkı Nedir

rgb de baskı makinaları sadece siyahı olusturan sonuç verir 300 dpi ise baski için en uygun rezulasyondur minimum 150 ye kadar düşebilir işin daha hızlı işlenmesi için ama 300 üzeri artı bir sonuç vermez baskıda bu sebeple 150 ve 300 arasını öneririm ve baskı için asla RGB kullanma sen CMYK...
  6. Ömer KORKMAZER

mezunum maaş sorunu??

maaş almadan çalışan insanlar yüzünden bu piyasa böyle deneyim için dahi olsa maaş gerekli ben 6 sene alaylıyım sen 4 sene eğitim aldın fark yok emek karşılığı almazsan sende bende bu tip firmalara takılabiliriz BENCE BU TİP İŞYERLERİNİ SEBEP GÖSTEREREK AFİŞE ETMELİYİZ EMEK SAHİPLERİNİ MAĞDUR...
  7. Ömer KORKMAZER

ilk broşürüm yorum ve baskıya giderken dikkat etmem gerekenler ???

siyah zemini tek renk siyah yerine cmy %30 k%100 verirsen daha hoş bir zemin elde edersin. çalışma biraz hareket istiyor ama kolay gelsin
  8. Ömer KORKMAZER

Sadece bir denemeydi :D

Önsöz gibi güzel bir iş
  9. Ömer KORKMAZER

Kapak İstek ...YİBONUN SESİ

Emek için radyo kanalı gibi bir dilek! grafik tasarımının bittiği yerdeğiz
  10. Ömer KORKMAZER

öğrenci-okul vektörleri

Şahrud ışığın eksilmesin
  11. Ömer KORKMAZER

Fast-Food ResimLer UHQ

Buse, teşekkürler
  12. Ömer KORKMAZER

1000YTL 3.01 Mac Pro Monitor dahil

Sebep: fotoğraflar foruma yüklenirse daha iyi olur.. Mecburi değil sanırım Tamam HEYELAN; ilanın güncelse fotoğraf yükle, değilse bildir.
  13. Ömer KORKMAZER

Grafik Tasarımcı

Merhaba ilanınız ile ilgileniyorum, Cv mi mail attım, iyi işler
  14. Ömer KORKMAZER

Grafiker Aranıyor (Tam Zamanlı)

Ömer KORKMAZER MAC ve PC ortamlarında Photoshop, Freehand, CorelDraw, Quark, Acrobat, InDesign, Illustrator programlarıyla eşitli (Sreli yayıncılık - Dergi, Kitap, Yıllık, Kurumsal Dosya, Ambalaj v.b.) projelerde yer aldım. Kullandığım ofis...
  15. Ömer KORKMAZER

1000YTL 3.01 Mac Pro Monitor dahil

Merhaba zahmet olmazsa Makinenin fotoğraflarını foruma ekleyebilir misiniz? (genel, kasa, kasa içi, ekran, monitor)
Yukarı Alt