pralinsworld tarafından yazılan mesajlar

1. P

Grafiker Aranıyor !!!

@Erkan Nehir Zor olunca bir ihtimal de imkansız olunca düşünmek bile saçma :)
  2. P

Satılık CafeTema_01 PSD

Başarılı iyi satışlar dilerim arkadaşım
  3. P

Dürüst arkadaşlarla çalışmak isteriz!!

Kadrolar belirlenmiş personellerle irtibata geçilmiştir.Yakın zamanda yüzyüze görüşmeler yapılacak uygun görülenlerin iş akidleri belirtilen taahhütlerle başlatılacaktır. Saygılarımla
  4. P

Grafiker veya Reklam Ajansı Niçin Emir Eri Olmaktadır?

@Erkan Nehir Çok doğru bir grafiker kadar olmasada işletmeciliğin gerektirdiği kadar bilgilere sahibim zaten diğer yorumlarınızda olduğu gibi burdada haklısınız okuyarak cevap vermenize sevindim :)
  5. P

@farukcagla Tecrübenize saygım sonsuz davet edeceğim açılışa sizleri Çalışmalarımızda da fikrinize başvurmaktan onur duyacağız Saygılarımla
  6. P

@farukcagla İrtibat kurduğumuz freelance çalışan arkadaşlar da bilirlerki freelance çalışanlara herhangi bir sosyal hak mevcut değildir.Sürekli bir açık bulma çabası içerisindesiniz. Tencere tava pazarlayan bir çok yakınınız var sanırım benide onlara benzetmeniz hoş değil ben pazarlamacı...
  7. P

@farukcagla 1.Bir şeye itiraz ettiğim yok kafanıza göre benimle ilgili ithamlarda bulunmayın 2.(Bu sözleri yazan kardeşimiz bir aylık kursa giderek grafiker olunmaz demiş.) Okumayı öğrendiğiniz öğretmeninizle beni tanıştırın arkadaşımız 1 ay kurs alan kişiler reklam ajansı açıp para...
  8. P

@farukcagla Dikkatli okumanızda fayda var ( bir ay kurs alan insanlar piyasada reklam ajansı kurupda para kazanıyor... ) Arkadaşımız Grafikerlik bilgisine sahip olmayan insanların ajans işletmesinden yakınıyor Ben grafikerlik bilgisine sahip değilim ancak Bu işin üstesinden gelebiliyorum ...
  9. P

Kurumsal Tasarım Yapabilecek İş Başı Banka Hesabına Para İsteyen Arkadaslar

Bak sana kötü sözler sarfetmek elimizde aslında ama bi sana bakıyoruz bir aynaya yok ya lanet olsun ben bunla aynı seviyede olamam diyip vazgeçiyoruz !!
  10. P

...Bıdı Bıdı...

@Hasan Güner Ayakta alkışlıyorum :)
  11. P

@Erkan Nehir Erkan Nehir'e saygılarımla Her zamanki gibi kaliteli kişiliğine yakışır bir tavır sergilemiş erkan bey salak bile olsa insandır deyip cevap vermiş :) Ben salaklara Cevap bile yazmıyorum Salak'ta olsa doğru bir tespit yapmış ama Sayıları baya fazla :)
  12. P

@burcuery Öncelikle sizi kızdırmak kışkırtmak yada rencide etmek gibi bir niyetim yok ancak çok yanlış düşünüyorsunuz. Reklam ajansı açmak için grafiker olmak gerekmez ben en ala firmanın karşısına oturup kurumsal Reklam projesini alabilecek kadar iletişim yetisine,ikna kabiliyetine,müşteri...
  13. P

@Emre ÇETİNER Herkes profesyonel olamıyor malesef kiloyla patlıcan satar gibi firmaların isteklerini incelemeden analiz etmeden verilecek hizmet belirlenmeden bazı arkadaşlarımız fiyat veriyor.Bu iş daha detaylı ve profesyonel yapılmalı yada ikinci bir seçenek YAPILMAMALI
  14. P

Graffikrim Arşivinden 5000x5000 DPi 50 JPG Resimler

@Aslı SAYILIR Rapidshare bu hatayı veriyor Yükleme mevcut değil Dosya sahibini Açık Trafiği tükenmiştir.
  15. P

Graffikrim Arşivinden 5000x5000 DPi 50 JPG Resimler

Yükleme mevcut değil linki yenilemeni rica etsek birden fazla teşekkürümüz olacak :D
Yukarı Alt