qumuq tarafından yazılan mesajlar

1. Q

psd afiş sunum şablonu

Arkadaşlar link kırık elinizde bu tür afiş sunum psd'si varsa link atabilirmisiniz
  2. Q

Tasarımcılar ıçın hedıye – 69000 desıgn fonts collectıon {yenı}

Resim linklerini yenileyebilir misiniz acaba?
  3. Q

Dünya üzerinde en çok kullanılan fontlar (700)

Fontların bazılarından bir görüntü paylaşabilirmisiniz ?
  4. Q

Font Tanıtımları ve Galeri

Ellerinize sağlık, gerçekten iyi fontlar mevcut :)
  5. Q

Arapça Hat Yazıları (1 ai)

Özür dilerim linkte bir hata oluşmuş ;
  6. Q

[ÇOK ACİL YARDIM] Photoshop Hatası :( !!!

Arkadaşlar 2-3 Haftadır Photoshop'a girmiyordum bir tasarım yapmak için photoshop u açıyım dedim ve böyle bir hata verdi 'gönderme' ye tıklayıncada kapanıyor photoshop Yardımlarınızı Bekliyorum Lütfen Yardım Edin Çok Acil..! :( :(
  7. Q

Bu Fontların Adı Nedir Çok İhtiyacım Var.!

oh be kardeşim canimsin yemin ederim Allah razi olsun çok duami alacaksin çook sağolasin :)
  8. Q

Font istek

@qumuq Yokmu bir bilen :(
  9. Q

@kbr2707 ; denedim kardeşim bulamıyor fontları. @Bulut Mashar ; Kardeşim stok resmi belki öyle olabilir ama ihtilal yazısının font olduguna %100 eminim bir çok facebook sayfasında kapak fotograflarında farklı tasarımlarda kullanılmış başka insanlar tarafından.. GÜNCEL!
  10. Q

Font istek

Bu font çok lazım !! (ihtilal yazısındaki font)
  11. Q

Bu font çok lazım yardımlarınızı bekliyorum....!
  12. Q

Beklemedeyim çok lazım arkadaşlar Allah rızası için yokmu bilen özellikle en alttaki 'ihtilal' yazılı font lazım
  13. Q

Arkadaslar uzun zamandır arıyorum bir türlü bulamadım bilen varsa Allah rızası için söylesin çok duamı alır fontların kullanıldığı resimler ; Burdaki Keişan yazısındaki fontun adı nedir ? {{Tamam arkadaşlar bu fontu kendi aramalarım sonucunda buldum fontun adı''Bira''}} --------------------...
  14. Q

Yorumlarınızı alabilir miyim?

Cok guzel tasarimlar elineze saglik sizden ders almak isterdim ama siteden yararlanacagiz artik :)
  15. Q

Deneme Çalışma..14 yaşındayım

guzel tasarim
Yukarı Alt